Néhány új képet láthattok a Terminátor: Megváltásból és két poszter is érkezett. Ez idáig a készítők részéről csupa pozitív dolgokat hallhattunk, legalábbis nem estek egymásnak (kivéve a kiszivárgott Christian Bale dührohamot). McG viszont most azt mondta, hogy a stúdió PG-13-as besorolást akar, annak ellenére, hogy már régebben megegyeztek az R-ben. A rendező megemlítette, hogy lenne Moon Bloodgoodnak egy félmeztelen jelenete, így az nem lenne látható, ha a stúdió győzne. Nyilván nem csak ezen vitáznak a felek, de egy Terminator filmben valahogy nem tud érdekelni két csöcs (no meg pár éven belül úgyis fel fog tűnni a Playboyban). Egyébként pedig az eddigi három Terminátor R besorolás volt.
Érdekesség: McG elmondása szerint az ötödik részben benne lesz Robert Patrick, aki a T2-ben alakította a gonosz, folyékony robotot.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Nemár… PG13??
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan film lett jó, ahol R helyett PG13-ra kellett vágni. Hülyeség, minek?
Vagy akkor kérjenek tanácsot esetleg a Dark Knight-os vágóktól, azt hiszem, az is PG13 volt, és nem igazán volt zavaró….
Már McG-n neve hallatán is húztam számat, de ezek után végleg a béka segge alatt kötöttek ki az elvárásaim. PG-13? Pffff…
A stúdió érhetően aggódik, már a harmadik film sem hozta az elvártakat, egyébként tényleg jobb lenne egy R-es zúzás, mint egy tinifilm. Vér helyett csak gépolaj fröccsen:)
R-es filmet akarok! Nem pedig esti mesét.
Emlékszem, amikor a T1-et láttam, még kis pisis voltam és annyira féltem, hogy még nappal is leskelődtem, mikor ugrik ki a sarokból a 101-es.
Örülnék ha ez is ilyen hatást váltana ki. (pedig ahogy elnézem nem fog)
Ez a PG-13 engem is nyugtalanít egy kicsit. A Terminátor nem esti mese.
Kicsit OFF:
Múltkor hallottam valami olyasmit, hogy a Wolverine-ből is PG-13 akar a stúdió, ugye ez csak vicc.
A Wolverine-nél a stúdió akar PG-13-at, a rendező pedig R besorolást szeretne. Még két hónap a bemutatóig, addig bármi változhat.
Tavaly a Punisher: War Zone-nál különbözött össze a stúdió meg a rendező, ott is a direktor R-et akart, aztán végül az ő verzóját mutatták be.
De mindig az van, amit rendező akar, a Babylon-os Vin Diesel filmnél pl a rendező változata hosszabb lett volna, a stúdió mégis a sokkal rövidebb változatot mutatta be.
A Punisher-es dologról hallottam, a Babylon AD esetében pedig a végeredményt is láttam. Hát azt most hagyjuk. Abból mindenképp meg akarom nézni a “Director’s cut”-ot.
A Punisher-t viszont nem láttam.
Annak viszont nem örülnék, ha a Wolverine-ből valami esti mesét csinálnának.