Idén még egy DC-s film kerül bemutatására, a Warner nagyon bízik a Suicide Squad sikerében. Állítólag David Ayer rendezése nagyon jó lett, de ugye ez is nyilván a marketing része, akárcsak az, hogy máris a folytatást tervezgetik. Viszont nem is oly rég felröppent a hír, hogy Harley Quinn kaphat egy spin off-ot, amiben Batgirl is benne lenne.
Most pedig kijött egy újabb riport, ami szerint a Warner további két karakternek szeretne különálló filmet adni: Jokernek (Jared Leto) és Captain Boomerangnak (Jai Courtney). Leto-t érdekelné a dolog, de azért még semmi sincs kőbe vésve.
A kérdés, hogy hova férnének be ezek, hiszen eddig a Warner 2020-ig tervezett. Bár nincs kizárva, hogy találnak olyan bemutatódátumot, ahol semmi sem zavarná a produkciók nyugalmát, konkurens híján könnyen nagy sikerre tehet szert.









