
Koimbra véleménye a filmről itt.
Nagy várakozással estünk neki ennek a műnek az asszonnyal. Rólam tudni kell, hogy én filmnézés közben is ugyanúgy fikázom a filmeket mint itt a blogon, tehát „élmény” velem megnézni valamit. Hogy jó vagy rossz élmény azt ki-ki döntse el maga. Megrökönyödésemre az asszony kivételesen nem lekussoltatott, hanem velem együtt fikázta ezt az „alkotást”, ami pedig jelent valamit:
Kezdjük azzal, hogy a film szereplői nem igazi emberek. Tudom hogy ezzel most egy világ omlott össze mindenkiben, a vakok és gyengén látók most a weboldal Braille írás fordítóról megrökönyödve kapják le az ujjukat, ugyanis kb csak nekik nem tűnhetett ez eddig fel. Ez önmagában is lenne baj (lásd Shrek) de itt a szereplők arcán annyi érzelem sem látszik mint Sylvester Stallonénak a legújabb Rambo filmjében. Róla legalább tudjuk hogy az arcát már csak a Botox® tarja össze, tehát neki van mentsége.











