Darren Lynn Bousman (Repo! The Genetic Opera) rendezi a Mother’s Day klasszikus horror remake-jét. Scott Milam írta a forgatókönyvet, kinek ez volt az első ilyen megmérettetése. Rebecca De Mornay szerződött le filmhez, a színészek között már megtalálható Jamie King, Shawn Ashmore, Briana Evigan és Deborah Ann Woll neve. A sztori egy bűnöző családról szól, vezetőjük a szadista anyuka (De Mornay), aki visszatér korábbi otthonába, ám annak már vannak új lakói. Ezt nem hagyhatja szó nélkül, ezért hozzáfog terrorizálni a ház új tulajdonosát és annak vendégeit. Jövő év áprilisában mutatják be a remake-et. De Mornay-nek már van tapasztalata a zakkant anyuka szerep terén, a színésznő a A kéz, amely a bölcsőt ringatja thrillerben nagyot alakított. Az eredeti film előzetese
Sorozat lesz Michael J. Fox farkasemberes filmjéből
A Music Television sorozatot tervez az 1985-ben bemutatott Az ifjú farkasember horror-vígjátékból. Michael J. Fox volt a film főszereplője, az általa alakított karakter egy gimis srác volt, aki egy nap rájön arra, hogy ő valójában vérfarkas.
A sorozat története egy gimiben játszódna, ebben is lenne horror vonal vérfarkas mitológiával fűszerezve és természetesen a romantika sem maradhat ki belőle. Liz Gately elmondása szerint a széria más lenne, mint a 85-ös alkotás. “Sokkal inkább fog hasonlítani az Egy amerikai farkas Párizsban filmre. A sorozat egy drámai thriller lesz két jóbaráttal a középpontban, akik sok vidám percet fognak szerezni a közönség számára”-tette hozzá Liz. Jeff Davis, a Gyilkos elmék alkotója írja a sorozatot.
Nem csak ez lesz az egyedüli produkció a 85-ös alkotás alapján, jelenleg a Warner is forgatókönyvírót keres a filmváltozathoz, mielőtt még elveszíteni a jogokat, bár a stúdiónak semmiféle elképzelése nincs a mozival kapcsolatban. Szóval aki előáll egy ötlettel és megírja az nyer tipusú hozzáállást tanúsít a forgatókönyvvel kapcsolatban.
Írója és producere is van már az új F4-nek
A Fox stúdió nem volt elégedett a Fantasztikus négyes filmek bevételével és minőségével sem, ezért szárnyra kaptak a pletykák, hogy szeretné újraindítani a franchise-t. Később kiderült, hogy a pletykák nem alaptalanok, a stúdió valóban rebootban gondolkodik a csodás kvartett kapcsán.
Akiva Goldsmant kérte fel a stúdió, hogy álljon be az új Fantasztikus négyes mögé, mint producer. Michael Green, a Hősök producere és a Zöld Lámpás írója ügyködik a forgatókönyvön jelenleg, egyéb részletet nem árult el a Fox. Még tavasszal halhattunk olyasmit, hogy a stúdió elképzelései szerint az új film nem lenne olyan komor hangulatú, mint A sötét lovag, sokkal inkább olyasmit szeretnének, mint amilyen a Vasember is volt.
Köszönj szépen kis barátunknak
Korábban már írtam róla, hogy jön a Hupikék törpikék mozifilm, így fognak kinézni a főhősök a produkcióban. Raja Gosnell (Gazdátlanul Mexikóban) fogja rendezni a filmet és 2010. december 17.-én mutatják be. Nagyon remélem, hogy Gosnell megembereli magát és egy élvezhető 3D-s CGI alkotást fog összehozni.
Pókember Mickey egérrel üzletelt

A HVG szerint a New York-i értéktőzsdén röviddel a hétfői kereskedés nyitása után a Marvel árfolyama 26 százalékkal nőtt, a Disney részvényára 1,8 százalékkal csökkent. A Disney bejelentése szerint a két cég igazgatótanácsa már jóváhagyta az ügyletet, de még szükség van a versenyhatóság, valamint a Marvel részvényeseinek a beleegyezésére.
Nos elég merész lépés volt a Disneytől, de ha csak a filmekre gondolunk simán meg fogja érni a stúdiónak. A Vasember mozi jó pár száz dollárt fog fialni a mozikban és a Bosszú Angyalai film sem fogja 700 millió dollár alatt befejezni. Ezek mellett pedig ott van még az a több ezer karakter, csak mondjuk melyikbe érdemes belefeccölni annyit, hogy vissza is hozza az árát.
Még egy Armored poszter
Láthattunk már egy posztert az Armored filmmel kapcsolatban, most befutott a következő. A produkció Antal Nimród rendezte, a sztori pedig egy páncélautó körül bonyolódik, annak tartalmát szereznék meg az őrök, ám egy újonc miatt nem megy olyan simán. A főszereplők nevei a poszteren olvashatóak, előzetes pedig itt található.
.jpg)
Bunyó (Fighting)

New York, New York, be csodás…de az inkább Budapest. Akkor mit tudunk a Nagy Almáról? Itt mindig történik valami, megvan a siker, fény és csillogás, ám a felszín alatt pezseg az élet csak igazán, gengszterek űzik mocskos kis dolgaikat naponta, feltörekvő bűnözők lövöldöznek és hullanak el a mocskos sikátorokban és csóró emberek próbálják eladni a hamisított portékáikat a forgalmas helyeken, ha pedig valaki jó kondiban van és tehetségesnek találtatik még részt is vehet egy kis illegális utcai bunyón.
Így festene Popeye a való életben
“Popeye, a tengerész, Hajóját nem éri vész, Nyeli a habokat, Eszik jó nagyokat, Popeye, a tengerész” A híres tengerész rajzfilmfigura gyerekkorom egyik kedvenc mesehőse volt, a karakter szájában mindig ott volt a pipa, nagyon kedvelte a spenótot, ha baj volt, mindig bekapott egy-két falatot belőle, ezáltal legyűrte az ellenfelet. Szimpatikus figura volt, igaz a szeme se állt jól. Készült már belőle egy mozifilm anno Robin Williams főszereplésével, de az alkotás igen gyengére sikeredett, csalódást okozott. A méltán híres Hollywood-i maszkmester Rick Baker elképzelte, milyen is lehet Popeye a való életben és ha már ihletet kapott el is készítette az elgondolását. Talán majd egy filmes ennek hatására dönt úgy, hogy horrort csinált Popeyeből?

Jön a Gazdátlanul Mexikóban 2
Személy szerint úgy gondolom Raja Gosnellnek tavaly még saját magát is sikerült alulmúlnia és pályafutása legrosszabb filmjét sikerült letennie az asztalra. A stúdiónál a fejeseket ez nem izgatja, hiszen 149 milliót költöttek a nézők a filmre világszerte a Gazádtalnul Mexikóban kutyás vígjátékra.
Ősszel indul a második rész forgatása, Drew Barrymore és Piper Parabo azonban már nem kölcsönzik a hangjukat a folytatáshoz és lesznek még néhányan az első részből, akik szintén nem vesznek részt a folytatásban (ez nekünk úgyis mindegy, hiszen biztosan szinkronosan érkezik majd hozzánk). A Gazdátlanul Mexikóban 2 rendezését Alex Zamn (Bigyó felügyelő 2, Dr. Dolittle: Million Dollar Mutts) vállalta.
A folytatásban Chloe és Papi visszatér Beverly Hillsbe, összeházasodnak és hamarosan érkezik 5 szép kutyakölyök is.
Elrettentésképpen álljon is az első rész előzetese
Transylmania előzetes
Egy csapat diák Romániába érkezik egy szemeszterre. De a várban vámpírok és egyéb lények éldegélnek. Nem kell komoly filmre számítani, a kérdés inkább az, hogy vajon van-e esély arra, hogy ebből valami nézhető kisüljön. Idén volt már egy jó kis vámpíros vígjáték a Lesbian Vampire Killers személyében, de a Transylmania is élvezhető lesz-e?
Meginterjúvoltak minket
Kb. két hete kaptam egy mailt a Bloginterjú szerkesztőjétől, megkérdezte lenne-e kedvem néhány kérdés megválaszolására. Pont akkor mentem a Bükkbe néhány napra, szóval az interjú kicsit eltolódott, de mikor hazaértem megkaptam a kérdéseket, amire szépen meg is válaszoltam, akárcsak Miecs és Armida is. Így végül egy elég terjedelmes interjú született, amit ide kattintva, valamint alább tudtok elolvasni.
Nicolas Cage volán mögé pattan
Nicolas Cage lesz a főszereplője a Drive Angry 3D-s akciófilmnek. A producer Michael De Luca lesz, a forgatókönyvet pedig Patrick Lussier és Todd Farmer (Jason X, A hírnök) írja. Lussier a rendezői teendőket is elvégzi.
A sztori középpontjában egy olyan fickó (Cage) áll, akinek lányát meggyilkolják, gyerekét pedig elrabolják. A bosszúszomjas férfi autóba pattan és üldözőbe veszi az elkövetőket, a vendetta/szabadító akció egyre véresebbé kezd válni, sokan ottmaradnak az autópályán a száguldozás során. A tervek szerint áprilisban indulna a forgatás.
Remélhetőleg végre egy jó akcióflmet láthatunk Cage-től, aki úgy néz ki Bruckheimer nélkül képtelen mostanában egy nézhető szórakoztató alkotást összehozni. Lussier Wes Craventől tanulta a szakmát, az ő horrorfilmjeinek a vágója volt, a Fehér zaj második részét ő rendezhette, ami sokkal jobb volt, mint az első, a Véres Valentin remake-je pedig a jobb kategóriába tartozik.