Még áprilisban a Fox stúdió igencsak ideges lett, mivel a Wolverine filmet valaki feltette a netre, ahonnét 4,1 millióan töltötték le. A stúdió úgy vélte, hogy emiatt nagy veszteség érte őket és nyomozást indítottak a tettes ellen, el akarták kapni az illetőt, kerül, ami kerül, az FBI is a segítségükre volt.
Az ügynökök nemrég letartóztatták Gilberto Sanchez 47 éves bronxi lakost, a gyanú szerint Sanchez töltötte fel a netre a filmet theSkilled1 és SillyGilly felhasználó néven. Azonban úgy tűnik, hogy nem a gyanúsított volt az, aki a stúdiótól kiszivárogtatta a produkciót. Ha Sanchezt bűnösnek találják, akkor 250.000 dolláros büntetésre számíthat, illetve három év letöltendőt is kaphat.
A Wolverine 150 millió dollárba került és 373 millió dollárt hozott világszerte. Mikor kikerült a film a világhálóra voltak olyan spekulációk is, miszerint a stúdió nem volt megelégedve a filmmel, így ők maguk tették fel az internetre, hogy lássák a reakciókat.


Stieg Larsson író Millennium könyvtrilógiájának már elkészült a három részes filmváltozata Svédországban (a szerző is svéd), ebben az évben be is mutatták a mozikban őket. Hollywoodban gondoltak egyet, megvették a könyvek megfilmesítési jogait, így el fog készülni A tetovált lány, A lány, aki a tűzzel játszik és A kártyavár összedől amerikai változata is. A megfilmesítési jogok immár a Sony birtokában vannak, Scott Rudin lesz a produkció producere, a forgatókönyvet pedig Steve Zaillian fogja lekörmölni. Máris szárnya kaptak olyan pletykák, hogy George Clooney és Brad Pitt lesz a főszereplője a filmnek. De
Chris Columbus 1492 Prods cége szerezte be a The Help regény megfilmesítési jogait és minél előbb hozzá szeretnének látni a forgatáshoz. Kathryn Stockett könyve afro-amerikai szolgákról és azoknak tehetős gazdáikról szól, a történet a Mississippi környékén fog játszódni még jóval azelőtt, hogy a négereket is emberszámba vették volna.