fdsa

fdsa

Juno Temple az Egy botrány részleteivel indult el a pályán, látható volt a A másik Boleyn lányban és a Mr. Nobodyban is, jövőre pedig a The Dark Knight Risesben fog játszani egy kemény csajt.
Hamarosan érkezik a Dirty Girl dramedy, szerepe szerint nem követi a lefektetett szabályokat, viselkedésével kivívja tanárai ellenszenvét. Rájön arra is, hogy örökbe fogadták, ezért túlsúlyos meleg haverjával útra kel, hogy kiderítse, ki az igazi édesapja és édesanyja. Abe Sylvia dirigálta a produkció, eleddig csupán két rövidfilmet tett le az asztalra.
Sokáig úgy volt, hogy Kristen Stewart benne lesz édesanyja, Jules Mann-Stewart rendezői debütálásában. A színésznő egy nővé operált férfit játszott volna, aki egy börtön homoszexuális részlegén tölti büntetését. Hogy miért gondolta meg magát, azt nem tudni, azonban a újonc rendezőnőnek nem kell aggódni, hogy egy gyermeke sem fog felbukkanni a drámában, Kristen bátyja, Cameron leszerződött az alkotásra.
Goran Visnijc egy sikeres zenei producert formál meg, aki három napos tivornyázás után a L.A. County’s Men’s Central Jailben tér magához, a helyet egy kegyetlen transzszexuális vezeti (akit Kate del Castillo alakít). 2012-ben szeretnék bemutatni a filmet, pontos dátum még nincs.
Jön a Cowboyok és űrlények sci-fi western, Freddie Wong effektes Jon Favreu-val marhult egy kicsit.
2001 óta próbálják megfilmesíteni Chuck Palahniuk regényét, a Láthatatlan szörnyeket (Invisible Monsters). Rengeteg producer és író megfordult a projekt körül, legutóbb Cameron MacLaren szerezte meg a jogokat, aki 20 hónapja ügyködik a forgatókönyvön és bölcsen a szerző tanácsait is kikérte egyes esetekben. Van már rendezője is a filmnek, Samir Rehem eddig tévés alkotásokat dirigált, dolgozott a Skins és a Degrassi sorozatokon.
A könyvről (moly.hu): A Láthatatlan szörnyeket, Chuck Palahniuk sorrendben harmadik regényét egyik kritikusa találóan a Harcosok klubja női változatának nevezte. És valóban, a szerző mintha a Szex és New York csillogó világát vegyítené Bret Easton Ellis véres horrormeséivel. Egy eszelős történetet olvashatunk a divat és a modellek csillogó, de üres világáról, szerelmes betegekről és a beteges szerelemről, valamint a mindent elsöprő gyűlöletről.
Shannon McFarland karrierjét derékba töri egy szörnyű „baleset”: egy szép napon éppen hazafelé hajt, amikor valaki rálő az autójára. A lövés következtében Shannon elveszíti az alsó állkapcsát, a munkáját és a vőlegényét. Szörnyeteg lesz, akire senki nem mer ránézni. A külvilág többé nem vesz róla tudomást: láthatatlanná válik. A kórházban, a beszédterapeuta rendelőjében megismerkedik Brandy Alexanderrel, aki az utolsó műtétjére vár, hogy végre-valahára igazi nővé válhasson. Brandy, a királynők királynője valójában férfi, de talán ő az egyetlen, aki megérti, milyen szenvedésen megy keresztül Shannon. Sajátos, sokkterápiára emlékeztető módszerét alkalmazva kezelésbe veszi Shannont, és együtt vágnak neki az országot átszelő, őrült utazásnak, amelynek során milliomos öreglányok gyógyszerkészleteit fosztogatják, felfedezik és elpusztítják a múltat, hogy újrateremtsék nem létező jövőjüket.
Chuck Palahniuk, szokásához híven, ezúttal is a Harcosok klubja óta védjegyévé vált, graffiti-tömörségű, szikár prózában ostorozza a divatipar talmi csillogását, és egy szürreális történeten keresztül tárja olvasói elé a fogyasztói társadalomról alkotott lesújtó véleményét. Nem csak hölgyeknek, de csakis erős idegzetű olvasóknak.
Olivia Wilde alieneket akar mészárolni
Vérszemet kapott Olivia Wilde: a Cowboyok és űrlények női főszereplőjeként kijelentette, minél több olyan filmet kellene készíteni, amelyben erős nőalakok küzdenek a földönkívüliek ellen. – Sigourney Weaver az Alien-filmekkel bebizonyította, hogy nőket is érdemes lángszóróval csatába küldeni az űrlények ellen – magyarázza a színésznő. – Tele van a hócipőm azzal, hogy a legtöbb akciómozi olyan nőalakokat vonultat fel, akik szépek és kedvesek, de legfeljebb segítenek betárazni a férfi hősnek, aki a cselekményt mozgatja. A sci-fi ráadásul az a műfaj, ahol új megoldásokkal lehet kísérletezni, vegyük például megint csak Sigourney-t, aki a végén maga is félig űrlény lesz.
Wilde reméli, hogy a Cowboyok és űrlényeknek lesz folytatása, és hogy abban még fontosabb szerep jut majd karakterének. – A történet vége félig nyitott, és Steven Spielberg producer a forgatás alatt elmesélte egy-két ötletét, úgyhogy szerintem szólni fog még a hatlövetű!
(Cowboys & Aliens – hazai bemutató: 2011. augusztus 25.)
David Dobkin forgatókönyvét 2 millió dollárért vásárolta meg a Warner még a múlt hónapban, ezzel túllicitálta a többi érdeklődő stúdiót. A fejesek gyorsan kitűzték az Arthur & Lancelotj bemutatójának időpontját 2013 március 15-re, a költségvetést 90 millió dollárban határozták meg, a rendezői székbe pedig Dobkin ült bele. A forgatás elvileg januárban veszi kezdetét, a következő hónapok alatt leszerződtetik a szereplőgárdát, így egyelőre még nem tudni, hogy ki lesz a főszereplő.
Ezzel a döntéssel két másik, régóta tervezgetett projekt került jégre. Bryan Singer jó ideje próbálja megvalósítani az Excalibur remake-jét és Guy Ritchie is a Warner berkein próbálkozott egy olyan filmmel, amelyben az arthuri mondakör állt volna a középpontban. Mivel elég nagy volt az érdeklődés Dobkin szkriptje iránt leszűrhető, hogy az Arthur király bukása ellenére még mindig bíznak ebben a témában, Singer vagy Ritchie esetleg más stúdiónál próbálkozhat, ha esetleg van még kedvük hozzá.
Neil Burger, a Csúcshatás (Limitless) rendezője jelenleg az Uncharted játék filmadaptációját próbálja megvalósítani, de azért még bevállalta, hogy ledirigálja a Go Down Together: The True, Untold Story of Bonnie and Clyde regény mozis verzióját. Mikor lesz ebből valami? Ha Burger az Unchartedet készíti el előbb, akkor csak évek múlva.
Jeff Guinn regényéből Sheldon Turner írja a forgatókönyvet. Bonnie és Clyde története ezúttal kevésbé romantikusan lesz bemutatva. Clyde csirketolvajként kezdte, később áttért az autókra, majd a sitten gyilkolt először, mikor a cellatársa ismét meg akarta erőszakolni, később megszökött a sittről. Bonnie prostiként élte életét, mielőtt csatlakozott Clyde-hoz és bandájához. A 22 éves törvényenkívüliek nyomában egy ex-Texas Ranger lohol.
Todd Phillips produkciós cége, a Green Hat Films szerezte meg Guy Lawson cikkének a megfilmesítési jogait. A Rolling Stone-ban megjelent Arms and the Dudes két fickóról szólt, akik fűkedvelők voltak, később Amerika egyik nagy fegyverszállítójává váltak.
David Packouz és Efraim Diveroli 300 millió dolláros szerződést kötött a Pentagonnal. Az egyezség értelmében az úriemberek felfegyverezték Amerika afganisztáni szövetségeseit. 85 szállítmányt indítottak útnak, ezek értéke 66 millió dollár, aztán 2007 augusztusában az FBI lecsapott rájuk. 71 pontban elkövetett csalással vádolják őket.
Rendező még nincs, Phillips jelenleg azon gondolkodik, hogy saját maga vezényli le a produkciót.
A Tőzsdecápák 2 pénzügyi válságot lovagolta meg, hamarosan érkezik a Margin Call, amely hasonló témát mutat be. J.C. Chandor egy céget mutat be azokban az órákban, amikor a válság már ott toporog a küszöbön. Zachary Quinto (aki producerként is kivette a részét a munkálatokból), Kevin Spacey, Simon Baker, Demi Moore, Jeremy Irons, Stanley Tucci, Carla Gugino, Paul Bettany – ütős szereplőgárdát sikerült megnyerni a produkcióhoz. A film a 61. Berlini Filmfesztiválom indult az Arany Medvéért, ám nem nyerte meg.
Chandor első mozifilmjét vezényelhette el, eddig csak egy rövidfilmet készített. Ennek ellenére szépen sorjáztak az ismert nevek a forgatásra, szóval a színészek nem igazán kételkedtek tehetségében. Az előzetes alatt olvasható néhány idézet az eddig kapott kritikákból. Októberben meglátjuk, hogy valóban jól sikerült-e az alkotás.
Nicolas Cage nagyon szeretett volna már eljátszani egy képregényhőst, Superman majdnem össze is jött neki, de végül csak csak a Szellemlovast formálhatta meg. Az első részt sokan utálták, ennek ellenére mégis hozzáláttak a folytatáshoz, méghozzá azért, hogy még véletlenül se kerüljenek vissza a jogok a Marvelhez. A rendezést Mark Neveldine és Brian Taylor, a Crank alkotói vállalták el. Idris Elbát szintén leszerződtették, a színészt nemrég a Thorban láthattuk, ahol Heimdallt alakította. Amerikában 2012 február 17-én mutatják be a filmet.
A főhős Kelet-Európában motorozgat, ahol az a feladat rá, hogy meghiúsítsa az ördög terveit, aki azt akarja, hogy átveszi halandó fiának a teste felett az irányítást. Ciaran Hinds lesz a pokol ura, Christopher Lambertet sem hagyták ki a mókából és Johnny Whitworth is látható lesz a produkcióban. A képeket az Empire hozta le.

2008-ban jelentették be, hogy film lesz a Hack/Slash képregény alapján. Akkor Justin Marks ügyködött a forgatókönyvön, aki a Legend of Chun Li-t is írta, egy ideje viszont rájár a rúd. A Voltronhoz írt szkriptje a kukában landolt, a He-Man remake-et és a Zöld Lámpást inkább másra bízták. A fejesek nem voltak elégedettek a Hack/Slash esetében végzett munkájával, inkább Stephen Suscot kérték fel, hogy dolgozza át az irományát. A rendező Todd Lincoln effektes lehetett volna, majd Fredrik Bond lépett a helyére.
A Comic Conon kiderült, hogy már nem filmben gondolkodnak, hanem animációs formában próbálják megvalósítani a produkciót. A rendező Matt Pizzolo lesz, aki korábban Godkillert készítette. E szerint nem moziban fogják bemutatni, hanem majd DVD-n érkezik. 2008-ban még Megan Fox-t emlegették lehetséges főszereplőként, idővel Brea Grant vált a fő esélyessé, ám mivel az élőszereplős változat behalt, így a hangját fogja kölcsönözni Cassie-nek. Pizzolo azonban elmondta, hogy zöld vászon előtt is fognak dolgozni és a roto-style animációt használják, szóval lényegében Grant nem csak megszólaltatni fogja a főhősnőt, hanem el is fogja játszani.
A képregényben Cassie-t követhetjük nyomon, aki városról városra utazik és sorozatgyilkosokra, illetve hozzájuk hasonló emberekre vadászik. Jason Voorhees vagy Michael Myers-szerű egyénekre specializálta magát.
Az alábbi képet Grant készítette magáról, amint éppen Cassie-ként pózol. Így ment Halloweenezni.