Juno Temple az Egy botrány részleteivel indult el a pályán, látható volt a A másik Boleyn lányban és a Mr. Nobodyban is, jövőre pedig a The Dark Knight Risesben fog játszani egy kemény csajt.
Hamarosan érkezik a Dirty Girl dramedy, szerepe szerint nem követi a lefektetett szabályokat, viselkedésével kivívja tanárai ellenszenvét. Rájön arra is, hogy örökbe fogadták, ezért túlsúlyos meleg haverjával útra kel, hogy kiderítse, ki az igazi édesapja és édesanyja. Abe Sylvia dirigálta a produkció, eleddig csupán két rövidfilmet tett le az asztalra.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Kissé a Youth Revolt női változatának Easy A-vel való keveredésének tűnik, ami sztem jó, mert mindkettő jobb minőségű tinifilm volt tényleges tartalommal. Juno Temple meg tud alakítani, a Mr. Nobody-ban is szépen hozta anno a karakterét (bár annál a filmnél ez nem kiemelkedő, hiszen több mint kitűnő színészi játékot láthatunk az iszonyat profi sztori mellett) Szóval mindenképp várós, bírom ezt a 80-as évek-beli hangulatot 😉
már a road movie koncepcióval megvettek :D. Juno Temple meg kezd felnőni Zooey Deschanel szintjére, ami csodás indy filmekhez vezet.