
Rögös út vezetett ahhoz, hogy ez a film mozikba kerüljön, ami gyakran jelenti, hogy nem bíznak a produkcióban és utólag próbálják menteni a menthetőt, majd becsempészik a mozikba egy olyan időpontban, amikor remélik, senki nem veszi észre. A Cabin in the Woods-al kicsit más a helyzet, eredetileg a stúdió konvertálni akarta 3D-be, végül az MGM csődbemenetelének is áldozatul esett, és három évet ült a polcon, mire elrendeződtek a jogi viták és új terjesztőhöz került. Mindeközben hihetetlen várakozás övezte a filmet, én három éve kerültem az összes előzetest, képet, jelenetet, kritikát, amíg tegnap este végre meg tudtam nézni a filmet. Szerencsére idejekorán figyelmeztettek, hogy még az előzetes is spoileres – nagyon -, és a film akkor élvezhető leginkább, ha nem tudunk róla annál többet, minthogy nem egy szokványos tini horror. Én is csak ezt tudom ajánlani mindenkinek, ha lehet teljesen érintetlenül nézze meg a filmet, sokkal jobban fogja élvezni! Igyekszem felfedni csak annyit, amennyi az előzetesből kiderül, ezt nehéz is elkerülni a film szerkezetéből adódóan, de ajánlom, csak az olvassa el az írást, aki már látta a filmet vagy ez nem zavarja. Olvasd tovább →