Michael Keaton tavaly a Birdman-ért érdemelte ki az Oscar jelölést, idén sajnos nem keltette fel az Akadémia figyelmét, pedig a Spotlight-ért megérdemelte volt, hogy ismét nominálják. De azért jó látni, hogy a színész nem tűnt el a süllyesztőben és ha nem is került vissza a sztárkategóriába, de legalább újra rávetült a reflektorfény.
Keaton ezúttal az American Assiassin-t vállalta be, amely Vince Flynn bestselleréből, az American Asssissinből készül. Michael Cuesta, a Homeland sorozat egyik alkotója és a Jobb, ha hallgatsz (Kill the Messenger) rendezője vezényelheti le a thrillert Stephen Schiff forgatókönyvéből.
San Hurley (Keaton) hidegháborús veterán az egyik legkeményebb tréner a CIA-nál. Irene Kennedy, az ügynökség vezetője azzal bízza meg, hogy a gyászoló és bosszúszomjas Mitch Rapp ügynököt képezze ki. Rapp mindent belead, szívós munkával eléri, hogy az egyik legjobb legyen. Majd a kiképzőtiszt, az ügynök és egy török tiszt együtt próbál elkapni egy ellenséges, fanatikus hírszerzőt a Közel-Keleten.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.