9

A Machete Kills forgatásáról

Az Extra műsorvezetője bebocsájtást nyert a Machete Kills munkálataira, ahol a film főgonoszával, Mel Gibsonnal és a rendezővel, Robert Rodriguezzel beszélhettek. Gibson csupán egy hetet tölt a forgatáson, de ez nem jelenti azt, hogy csak pár jelenetben lesz látható, hiszen Rodriguez gyorsan dolgozik.

És egy karakter poszter William Sadlerről

willamadler.jpg

9 komment

  1. “Rodriguez gyorsan dolgozik”

    Az biztos, a twittere szerint már tegnapelőtt végzett a forgatással, ami csak 29 napot vett igénybe.

  2. Rodriguezben azt bírom, hogy neki nem kellenek százmilliók, hogy látványos filmet forgasson. Ő a filmje operatőre, rendezője, írója és vágója, tudja, hogy mit akar beletenni a produkcióba és mi az, amit inkább mégsem forgat le.

  3. Mel Gibsonnak nem kellett túl sokat utaznia az előző filmje forgatási helyszínéről. 🙂 amúgy Gibson, annak ellenére, hogy egy ilyen B-listás produkcióban szerepel, eléggé profin viselkedik a színfalak mögött, vicces ahogy kommunikál a riporter lánnyal. Szóval igazi profi.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *