Nem ússza meg A légy (The Fly) sem, a tavaly 30. évfordulóját ünneplő horrornak (ami egyébként szintén remake volt) elkészül az új változata. A Fox-nak konkrét tervei vannak a projekttel kapcsolatban, tárgyalóasztalhoz ültek J.D. Dillarddal, ha az egyezség megköttetik Alex Theurerrel közösen írhatná a forgatókönyvet, majd ledirigálhatná a filmet. Dillard a Sleight thrillerrel szerzett némi elismerést, a 2016-os Sundance-en kisebb hype alakult ki műve körül.
Vajon mit szól ehhez David Cronenberg, az 1986-as klasszikus rendezője? Szinte biztos, hogy hamarosan hallatni fogja a hangját. Ugyanis 2009 magasságában szellőztették meg, hogy hozzákezdett a remake szkriptjéhez, 2011-ben viszont Cronenberg azt mondta, hogy tulajdonképpen a folytatás történetét vetette papírra és csakis a stúdión múlik, hogy lesz-e belőle film. Tömören: ezek szerint nem lesz!
A 86-os műben Jeff Goldblum karaktere teleportáló berendezésen dolgozik, saját magán tesztelné a masinát. Ám egy légy is bejut a próba során a gépbe, ennek következtében a férfi és a légy genetikai állománya összekeveredik.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.