3

Wild előzetes – Witherspoon hosszú túrára indul

wildwitherspoonReese Witherspoon Oscar üzemmódban. Legalábbis mostanság hanyagolja a romantikus filmeket és vígjátékokat és komolyabb témával bíró produkciókra bólint rá. Idén a The Good Lie drámában és az Inherent Vice krimiben is játszik, de talán a Wild lesz az, amelyről ódákat zengenek a kritikusokat. Erre minden esély megvan, mivel a Mielőtt meghaltam (Dallas Buyers Club) rendezője, Jean-Marc Vallee készítette a filmet.

Chery Strayed élete mélyponton volt, eléggé depressziós hangulatba esett, miután édesanyja elhunyt és házassága is tönkrement. Ki kellett szellőztetni a fejét, összepakolt és belevágott az 1100 mérföldes Pacific Crest Trailbe.

A memoár jogait Witherspoon vette meg, Nick Hornby írta a forgatókönyvet.“Nagyon kedveltem Cheryl Strayed memoárját. Mozgalmas és vicces, de ugyanakkor szomorú és elég merész. Amikor befejeztem arra gondoltam, hogy bár lenne valaki, aki felkérne, hogy adaptáljam, hiszen nyilvánvaló, hogy ebből egy csodálatos filmet lehetne készíteni. Felettébb örültem, amikor lehetőséget kaptam rá, mindezt Reese Witherspoonnak köszönhetem, aki nagyszerű színésznő és pont úgy gondolt vissza a könyvre, mint én magam. Hogy benne lehetek ebben a projektben számomra több, mint öröm.”

3 komment

  1. Valahol olvastam a neten egy részletes kritikát a film tesztvetítéséről, és a leírtak alapján tényleg odatette magát a hölgy. Meg úgy mindenki, aki a mozin dolgozott. Hm, jobb lesz, mint a Kémes hármas? (A kérdés nem komoly…)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *