0

Statham nem lesz benne A szállító 4-ben

stathamLuc Besson produkciós cége, az EuropaCorp felkattintotta a zöld lámpát a Szállító 4-nek. Jason Statham visszatérésére ne számítson senki, ugyanis egy előzménytrilógiát fogunk látni. Pontosabban Statham karakterének, az elvekkel és jó vezetési képességekkel bíró Frank Martin fiatalkorát mutatják be (mondhatni eredettörténet).

A negyedik felvonásba beszáll a Sanghajon található Fundamental Filmsm sőt vállalták, hogy nem kevesebb, mint 15 Besson nevével fémjelzett alkotással szerencsét próbálnak Kínában. És ha szép bevételt termel a produkció a következő két részbe kínai szponzorok is beszállnak.

Statham nem fog meló nélkül maradni. Folytatást kap A mestergyilkos (The Mechanic), amely 40 millió dolláros büdzsé mellett világszerte 51 millió dollárt kapart össze a mozikban. Dennis Gansel német direktor tartja a kezében a gyeplőt, a konkrét történet nem ismert.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *