8

Bruce Willis unja az akciófilmeket

Kinek tűnik úgy, mintha Bruce Willis erősen unná az akciófilmjeit? Na, ez nem meglepő, maga a színész is bevallotta az XLS magazinnak, hogy valóban belefáradt már az efféle filmek készítésébe.

„A robbanások az egyik legálmosítóbb része a munkámnak. Ha már láttál néhányat többé már egyáltalán nem találod érdekesnek.” – mondta Willis, ezzel valószínűleg Michael Bay vitába tudna szállni. – „Tudom, hogy a filmjeimre beülő közönség egy része viszont odavan ezekért a jelenetekért, de őszintén szólva számomra ez már kissé untató.” – Tehát az effektmestereket és robbantási szakikat küldjék el messzire Willistól, hátha megjön az életkedve.

„Sok műfajban megfordultam már, de az akciófilmek hozzák a legtöbbet a konyhára. Az efféle alkotásokból sok pénz kerestem, ugyanakkor több közegben is megfordultam, csináltam kisebb produkciókat, részt vettem megaköltségvetésű filmekben, közepes büdzsével bíró művekben és még sci-fiben is.” – Willis azt is hozzátette, hogy nem jár örömtáncot, amikor megkapja a fizetését és nem is az a típus, aki a pénzét számolgatva ül egész nap.

 

8 komment

  1. ” és nem is az a típus, aki a pénzét számolgatva ül egész nap.”
    ahhoz képest az exp3 napi 1milliós gázsija?

    • ugyanez járt a fejembe, szerintem már mutatkoznak rajta a szenilitás jelei, aztán nem tudja ma, mint mondott tegnap

  2. Még szép.Unja az akciófilmeket, mikor épp most golyózták ki a legjobban tejelő szerepéből pff…

  3. Radírfej: pontosan ezt akartam írni. (Meg szerintem jópáran még) Pedig tényleg kedvelem…még mindig.

  4. Mindig ugyanazt a karaktert hozza…de miért is? Mert azt ő tudja a világon utánozhatatlanul…szívesen látnám amúgy több sci-fiben

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *