2

Kiváló előzetes A nagy Gatsbynek

Rejtély, hogy Baz Luhrmann új filmje miért a nyári kínálatba került bele. Az előzetes alapján úgy tűnik, hogy kiváló alakításokkal, remek operatőri munkával, csodálatos látvánnyal számolhatunk.

Jay Gatsby (Leonardo DiCaprio) a sármos, partikedvelő milliomos. Nick Carraway (Tobey Maguire) New Yorkban próbál boldogulni, amire éppen a laza erkölcsök és a hangos jazzmuzsika jellemző, illetve a szeszcsempészeknek is elég jó sora van. Nick pont Jay közelében talál szállást, hamarosan beszippantja a vagyonos férfi csillogó-villogó világa.

 

 

2 komment

  1. “Az előzetes alapján úgy tűnik, hogy kiváló alakításokkal, remek operatőri munkával, csodálatos látvánnyal számolhatunk.” es egyedi, utos zenekkel, ahogy Luhrmann filmjeinel megszokhattuk.
    Nem lehet, h ez egy tipikusan nyari, fulledt film? Sosem ertettem, h miert kene nyaron hanyagolni a mozit. Ott olyan jo huvos van (jol fog az esni, ha odakint tombol a hoseg). 🙂

    • Amerikában bevett szokás, hogy a nyár inkább a popcornfilmeké. Az efféle produkciókat általában november-december táján szokták mutogatni, a kritikusoknak és a fesztiválozóknak:)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *