A Vasember 3-ban a Páncélok Csarnokában elvileg 40 Tony Stark által elkészített “gönc” lesz látható. Lássunk ezek közül párat. Az alábbit Silver Centurionnak keresztelték el.
“Ő” lenne Shotgun, a nagy sebességre képes páncél.
Mark-17-es, egyelőre sötétben várja, hogy rávetüljön a reflektor vagy esetleg egy százas izzó.
S a Hulkbuster, ami elvileg Hulk megállítására szolgálni. De gyaníthatóan csak afféle “mézesmadzag-effektus” szerepe lesz.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.




Szerintem kicsit túlzásba vitték a páncélok számát :/
nem hiszem, hogy háttérszerepen kívül sok mindent csinálnának majd velük.
Jó,de eddig lehetett látni,hogy Stark dolgozik egy új páncélon,persze ugye az Avengers-ben nem,most meg hirtelen csinált 40 újat? Mikor,miért?
Jujj…
Egy ilyen filmnél nem mindegy?!
Miért lenne mindegy? csak a hülyének mindegy. Ha eddig szépen fel voltak vezetve a páncélok,akkor itt is fel kellene,Stark házában eddig szépen fel voltak sorakozva az eddig használt páncélok,amiket azért cserélt le mindig egy egyel fejlettebbre,mert szükség volt rá.Most meg csak úgy van +40…Eddig szépen fel volt építve az egész,de itt annyira érződik,hogy csak azért raknak bele sok páncélt,hogy a kölkök csurgathassák a nyálukat.
Stark tudós, folyamatosan dolgozik. 😉
Két okból sem csoda ennyi páncél. Először is a képregényekben is több tucatnyi különböző páncélja van. Mindig újabb és újabb páncélok voltak a képregényekben. Volt külön “lopakodó” páncélja, űrpáncélja, mélytengeri páncélja, stb.
Másodszor már az első filmben is volt ebből probléma, hiszen a házában felsorakoztatva ott volt az első (Mk. I.) páncélja, amit ugye a barlangban eszkábált össze. És amit utána a sivatagban találtak meg az ellenfelei.
A második filmben élből hány páncélt is látunk? Ott az “alap” Mk. III., aztán a fémszínű Mk. II. (amiből a War Machine lett ugye, miután Rhodes “lenyúlta”), az Mk. IV. amiben a második film elején a Stark Expo-ra megérkezett, az Mk. V vagyis a “Ball”, amit Monaco-ban használt, és a második film végén használt Mk. VI., a háromszöges Arc-reactor résszel. Az Avengers-ben pedig már láttuk az Mk. VII.-et (amit a végső csatában használt).
Szóval akárhogy is nézem, nincs ezzel baj…
Nem igazán jön át egyik sem