
Ezen a képen jobban mutat Iron man új páncélja, ami a Mark 47-es nevet viseli. Tony Stark (Robert Downey Jr.) harmad ízben ölti magára a mini ARK reaktorral működtetett high-tech öltözékét különálló filmjében, hogy ezúttal egyik legádázabb ellenfelével, a Mandarinnal (Ben Kingsley) vegye fel a harcot.
- The Mindfuck – egy új műfaj születése - 2016. november 25.
- B kategória: Zombeavers - 2014. december 07.
- A Galaxis Őrzői (The Guardians of the Galaxy) - 2014. augusztus 27.
- Katniss vs. Alkonyat - 2013. január 18.
- Jack, az óriásölő poszterek - 2013. január 11.
- Godzilla hírek - 2013. január 10.
- Trance Trailer - 2013. január 10.
- A függetlenség napja 2 és 3 Will Smith nélkül - 2013. január 10.
- Képek az Éhezők viadala második részéből - 2013. január 10.
- Ang Lee szeretné rendezni a Cleopatra-t - 2013. január 10.
Húúúú, jó kis cucc! 🙂
@countrypecos: jobban néz ki, mint az eddigi képeken az biztos.
@doggfather: A piros szín mondjuk most kissé háttérbe szorult. Pedig… Azzal nagyon dögös lett a páncél. 🙂 De szerintem ezzel is meg lehet majd barátkozni.
@countrypecos: úgy gondoltam, hog yláttunk már képeket erről a páncélról, és én is rendszeresen elsírom, hogy “jaj jobb mikor inkább piros, mint arany, ez meg inkább arany, mint piros”.
ehhez képest ez most egy jobb kép. 😀
Na, ez a kép tényleg jobb. Mindegy, ha Stark egy rózsaszín középkori páncélban repkedne egy ACME-rakétával a hátán, akkor is moziban nézném a 3-at. Na jó, akkor talán nem, de egyébként igen 🙂
@walter sobchak: dettó, amíg RDJ játssza addig tuti moziban nézős.
felhoznám akkor ezt a képet, amin egyszerűen katasztrofális a páncél: pinterest.com/pin/214554369718979072/
ez is azért tetszik többeknek – köztük nekem is – mert a piros van előtérben.
@devDavid: igen, ez nagyon arany, volt már itt is régebben:
filmdroid.blog.hu/2012/10/03/kepek_vasember_panceljarol
@doggfather: linkelt “pin” is oda mutat 😉
@devDavid: jah. 🙂 bocsi.:)