Los Angeles-ben megtartották az év legjobban várt sztáreseményét, a Szilveszter éjjel (New Year’s Eve, hazai bemutató: december 8.) gálapremierjét. Ennyi sztár egyszerre talán még sosem vonult fel közösen a vörösszőnyegen, Ashton Kutchertől Hilary Swankig mindenki ott volt a film premierjén. A bájos Katherine Heigl boldogan ölelte férjét, széles mosollyal pózolt a fotósok hada előtt, míg a gyönyörű Michelle Pfeiffer filmbeli karakteréről mesélt az újságíróknak. Abigail Breslin elmondta, mennyire szerencsésnek érzi magát, hogy New York-ban forgathatott csupa jófej színésszel, Gary Marshall pedig örömmel nézte a színészeket, akik mind azért versengtek, hogy végre egy igazi romantikus Marshall-filmben szerepelhessenek.
– Ez egy érzelmekkel teli romantikus film, ami rengeteg vidám pillanatot szerez minden mozinézőnek. – mondta Marshall a filmről.
Hazai sztárjainknak nem kellett sokáig várniuk, rögtön az amerikai premiert követő napon együtt elő-szilveszterezhettek. A több szálon futó történet szilveszter éjjelén játszódik, az év legcsillogóbb, várakozásokkal teli napján, ahonnan a pezsgő sem hiányozhat: Kállay-Saunders András és Tolvai Reni már most koccintottak a közelgő december 31-re. Völgyesi Gabi, aki jövő év elejére várja a babáját, kíváncsian várta a Micsoda nő! rendezőjének legújabb romantikus filmjét. Joshi Bharat nagylányával, a Jóban-Rosszban színésznője, Bálizs Anett barátnőjével, Fenyő Iván pedig párjával érkezett a bemutatóra. Iván a vetítés után elárulta, hogy bár imádja a nyüzsgést, a nagyvárost, idén más tervei vannak:
– Legszívesebben egy vidéki házikóban, kandalló mellett ünnepelném a szilvesztert a barátaimmal. A világ számos városában buliztam már szilveszter éjjelén, romantikus emlékek is kötnek egy-egy évfordulóhoz, de idén úgy érzem, hogy egy nyugisabb, meghittebb szilvesztert szeretnék.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Az egész bagázsból csak Józsi Barátot és Fenyő Ivánt ismerem.
A többiek kik? Jó, fel van sorolva a nevük, de komolyan: kik ők, mit tudnak?! Vagy tényleg ennyire le vagyok maradva, amiért nem nézek tv-t és nem olvasok bulvárt?!