A folytatások uralták a box office listákat, a két új bemutató az első két helyen osztozott, a harmadikon a karibi-kalózok állnak.
Észak-amerikai box office
Két évvel ezelőtt mutatták be a Másnaposokat, ami egy közel 45 milliós nyitány után 277 millió dollárig kapaszkodott fel, megszerezvén a legtöbbet hozó R kategóriás vígjáték címet. Nem gondolkodtak sokat, gyorsan berendelték a folytatást, amiben ismét a pohár fenekére néznek a főszereplők, hogy aztán újra megpróbálják kideríteni, hogy mit is csináltak az este. Csütörtökön küldték mozikba a filmet, akkor 31,6 millió dollárt kasszírozott, ez pedig a harmadik legjobb nyitánynak számít ezen a napon. Nyilvánvalóvá vált, hogy a hétvégén is ömleni fog a pénz a kasszákba, meg is történt, 86 milliónak örülhettek. Négy nap alatt tehát 118 millió dollárt termelt a folytatás, ki kell mondani, ismét nagy sikerre van kilátás, bár ezúttal nem 35 millióból, hanem 80-ból hozták tető alá a produkciót. Logikus lenne feltételezni, hogy bőven le fogja hagyni az első rész eredményét, de ezt azért ne tegyük meg biztosra. A Másnaposok kedvelői elrohantak a mozikba megnézni a második felvonást, így könnyen elképzelhető, hogy a következő hétvégén a bevétel meredeken csökkenni fog. Egyelőre 7,2-en áll az imdb-n, a Rotten Tomatoes-on azonban 34 %-os az átlaga. A Tulsa Movie szerint ez a legrosszabb folytatás, ami valaha készült egy igazán jó filmhez. A Wall Street Journal írója alig tudta elhinni, hogy ugyanazt megcsinálták megint, csak ami Las Vegasban még érdekes és vicces volt, addig Bangkokban ugyanez sótlan és kiszámítható.

Előfordul, ha valaki nagyon szeretne eljátszani egy figurát, akkor erősen kampányol érte. Egyesek csak a facebookon vagy twitteren kéri rajongóit, hogy írják le, milyen fantasztikus lenne, ha ő játszhatna XY film főszerepét, mások ennél tovább mennek és összedobnak egy promó videót. (Mint pl. Johnny Cage a Mortal Kombat websorozatban).


Régi ház, blablablabla, ahova valaki beköltözik, blablabla és hamarosan kiderül, hogy valami félelmetes dolog lakozik a házban vagy környékén. Ezerszer felhasznosított sztorit, rengeteg alkalommal láthattuk már. Bizakodásra adhat okot, hogy Guillermo Del Toronak köze volt a forgatókönyvhöz és a produceri térfélen is árgus szemekkel nézte, hogy az elsőfilmes Troy Nixie miképp birkózik meg a feladattal. Guy Pearce, Katie Holmes és Bailee Madison játsszák a főbb szerepeket, értük szoríthatunk.
Oszama bin Laden halálát követően a Disney fejesei összedugták a fejüket, majd úgy döntöttek, hogy milyen szép és jó lenne, ha levédetnék a SEAL Team 6 védjegyet, majd filmet, reklámokat meg egyéb hasonló produktumokat készítenének. A csapat az éppen aktuális hős amerikai osztag, így a stúdió rövid időn belül meg is tudta volna szedni magát ebből. A haditengerészetnél páran összekoccintották szemöldöküket, nagyon nem tetszett nekik, hogy a stúdió csak úgy levédette a híressé vált csapat védjegyét és azt követelték, hogy mondjanak le erről. Jon Stewart azzal viccelődött, hogy ez kb. olyan, mint valaki a normandiai partraszállás katonáival tenné ugyanezt. Végül a Disney úgy döntött, hogy nem kíván harcba szállni a bírósági termekben a katonákkal, ezért önként lemondtak a védjegyről. A tengerészet örömét fejezte ki és már ők is bejegyeztették a Navy Sealt, illetve a Seal Teamet. Miután a Disney visszalépett nem próbálták levédetni a Seal Team 6 nevet, ugyanis hivatalosan csak az 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8 és 10 létezik, a hatos osztagot pedig hivatalosan United States Naval Special Warfare Development Group-nak hívják, a kilences létezéséről meg nincs info.
Seth Rogen egyengette az 50/50 útját, már a tervezgetés kezdeti fázisában is úgy volt, hogy játszani fog a filmben, de a főszerepet átengedte másnak. A produkció Will Reiser regényén alapszik, aki saját élményeit vetette papírra az I’m With Cancer könyvében. Rogen a Da Ali G Show-ban dolgozott együtt az íróval, akiről kiderült, hogy rákos. Később jobban lett, úgy-ahogy leküzdötte a betegséget és rábeszélték, hogy írja meg mi történt vele ebben az időszakban. Szinte azonnal arra gondoltak, hogy remek filmes alapanyag lehetne, ami egyszerre vicces és szomorú. “Az 50/50-et egy nagyobb érzelmi töltetű alkotás Will Reiser rákkal való küzdelméről, ami a barátságra és a szeretetre hívja fel a figyelmet, ezek a legnagyobb gyógyító erőnek számítanak, nem számít, hogy milyen bizarr módon mutatkoznak meg.” – mondta Rogen. Jonathan Levine rendezésében készült a dráma-vígjáték, Anna Kendrick, Bryce Dallas Howard, Angelica Huston és Philip Baker Hall is tiszteletét teszi a játékidő alatt.