13

A Harry Potter és halál ereklyéi 2 rész színfalai mögött

Idén érkezik az utolsó Harry Potter film, legalábbis addig utolsó, míg JK Rowling nem ír újabb regényt. Roxfortot megostromolják Voldemort halálfalói, elvileg egy hatalmas csatát fogunk látni, ahol mindenféle varázslatok röpködnek. Egy színfalak mögötti videót nézhettek meg, amiben néhány képkockát is láthattok az új filmből. A 3D-s alkotás júliusban kerül a mozikba.

13 komment

  1. Legyen is benne jóféle roxfort ostrom, az előzőben kicsit uncsi volt, hogy sokat mászkáltak az erdőben.

  2. Szerintem a könyv nem volt olyan klassz, mint az előtte lévő részek, de filmben szerintem még jó is lesz.

    Nem értem miért nem választottak szebb csajt Ginny szerepére vagy legalább olyat, aki hogy ha kinyitja a száját, akkor nem néz ki úgy, mintha nehezére esne :))

  3. @Mese92: Sztem még amikor kiválasztották Ginny szerepére a színészt még nem tudták, hogy mégis mekkora szerepe lesz… Bár igazán lecserélhették volna őt az évek során.
    @Vészmadár: Ottépphogy nem vacak, nekem teljesen átjött a kétségbeesés és miegymás míg a könyvet olvastam, aztán csodálkoztam is, hogy a filmet mennyire untam, pedig elég hűen adta vissza az ott leírtakat.

  4. @Shyllard: mi a baj Ginnyvel? Hozza a szerepét, aranyos, bociszemű, az meg nem az ő hibája, hogy folyamatosan szar forgatókönyveket kap (mert a hatodik-hetedik részé az volt, és akkor most visszafogtam magam). Mondjuk a hétperegynek legalább van annyi mentsége, hogy az erdőben bóklászós rész nekem – és bétévé a többségnek – nem nagyon lopta magát a szívembe már a könyvben sem, így a film ezen szempontból már alapból hátránnyal indult, de ezen felül is döbbenetesen rossz film volt. De mivel a második fele tiszta akció, reméljük a legjobbakat… Már csak rendezőt kéne cserélni.

  5. @Alex Mahone: Igen, külsőre aranyos, de amikor megszólal valahogy furcsán mozog a szája. Tudom, ez a magam hülyesége, hogy ilyen zavar 😀 Amúgy Rowling a hatos könyvben dögösnek írta meg, átlépett a szende szomszédlány szerepen és vadócabb lett. Aztán persze az utolsó fejezetben átváltott a nagyon megértő barátnőre, de azért ő egy népszerű csajszi, akivel mindenki járni akar 🙂

  6. @Alex Mahone: Viszont azt többször is kifejtette, főleg a 6. könyvben, hogy milyen népszerű a fiúk körében. Éshát ezt azért nem olyan könnyű elhinni a színészről….

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *