Miután nem jött össze az Igazság Ligája mozifilm, George Miller nem maradt meló nélkül, bejelentette, hogy hozzálát a Táncoló talpak második részéhez és a Mad Maxből is készít még egy felvonást. Az animációs film jelenleg forog, a Mad Max viszont eléggé bizonytalannak látszott. Egyszer Miller azt is mondta, hogy animeként képzeli el a negyedik részt, aztán később mégis elvetette az ötletet. Mel Gibson, az első három film sztárja, nem vállalta a folytatást, úgy hírlett Jeremy Renner kapja meg a főszerepet, majd később Tom Hardy neve jött szóba, aztán rá pár nappal már Sam Worthingtont emlegették a filmmel kapcsolatban. Az alábbi videóban Miller elárulja, hogy még fogalma sincs ki fogja játszani a főhőst, de előtte még egy kicsit arról a kocsiról beszélt, ami fel fog tűnni a produkcióban.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
teljessen mindeggy ki lesz a szereplő a gibson ugyse lehetne mert nyugdíjjas már ehhez. szereplet egy KFC reklámban mint a “coronel” az illik neki max. remélem ha csinálnak akkor a 2. road warrior szerű autósat csinálnak . a szereplő gárda mindeggy egy ilyen filmben sztem mert ugy is agyon lesznek sminkelve meg kosztümöve , nem kell nagy neveket csak olcsó tehetséges embereket találni és több marad kivitelezésre látványra.
A 2. rész az egyik legjobb posztapokaliptikus mozi volt, amit láttam, ha nem a legjobb. A 3. rész szégyen. Úgy tűnik, a negyedik is mehet a levesbe, ha még nincs főszereplő, és inkább a kocsiról beszélnek…