2

George Miller a Mad Max 4-ről

Miután nem jött össze az Igazság Ligája mozifilm, George Miller nem maradt meló nélkül, bejelentette, hogy hozzálát a Táncoló talpak második részéhez és a Mad Maxből is készít még egy felvonást. Az animációs film jelenleg forog, a Mad Max viszont eléggé bizonytalannak látszott. Egyszer Miller azt is mondta, hogy animeként képzeli el a negyedik részt, aztán később mégis elvetette az ötletet. Mel Gibson, az első három film sztárja, nem vállalta a folytatást, úgy hírlett Jeremy Renner kapja meg a főszerepet, majd később Tom Hardy neve jött szóba, aztán rá pár nappal már Sam Worthingtont emlegették a filmmel kapcsolatban. Az alábbi videóban Miller elárulja, hogy még fogalma sincs ki fogja játszani a főhőst, de előtte még egy kicsit arról a kocsiról beszélt, ami fel fog tűnni a produkcióban.

2 komment

  1. teljessen mindeggy ki lesz a szereplő a gibson ugyse lehetne mert nyugdíjjas már ehhez. szereplet egy KFC reklámban mint a “coronel” az illik neki max. remélem ha csinálnak akkor a 2. road warrior szerű autósat csinálnak . a szereplő gárda mindeggy egy ilyen filmben sztem mert ugy is agyon lesznek sminkelve meg kosztümöve , nem kell nagy neveket csak olcsó tehetséges embereket találni és több marad kivitelezésre látványra.

  2. A 2. rész az egyik legjobb posztapokaliptikus mozi volt, amit láttam, ha nem a legjobb. A 3. rész szégyen. Úgy tűnik, a negyedik is mehet a levesbe, ha még nincs főszereplő, és inkább a kocsiról beszélnek…

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *