3

60.000 néző alatt A kis Vuk

A cinematrixon található egy cikk, amely szerint A kis Vuk eddigi nézőszáma 54220, Gát György ehhez képest 150-400 ezer közötti nézőt várt. Ha a mese nézőszáma nem éri el a 60000 főt, akkor 75 milliót vissza kell fizetnie szépnek az államnak. A kis Vuk dvd-n is megjelent már és még ebben az évben látható lesz a tévében, így talán nem lesz meg az elérni kívánt nézőszám, de egy-két moziban 300 Ft-os jegyár talán összhozzák erőlködve ezt a számot.

3 komment

  1. Ennyi negatív kritika után szerintem az is csoda, hogy ha valaki 300Ft-ot is fizet a Kis Vuk moziban való megtekintéséért, pláne, ha már reklámozzák, hogy ősszel lejátsza az RTL Klub.
    Mondjuk engem még mindig érdekel, de azért óvatos vagyok.

  2. Van ami még ennél is szörnyűbb, az imdb-n létrehozták a Fox’s Tale adatlapot, ugye Angliában is be akarják mutatni, és tiszta lappal indulnának. Nem tettem ki a hírt, pedig Gáték nagyon kombinálnak valamit, nem akarják, hogy a Kis Vukra kattintsanak a népek, legyen inkább Fox’s Tale, akkor nem látják, hogy milyen szar értékelést is kapott

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *