Megan Fox tényleg kibékült Michael Bay-jel
Nagy botrány volt 2009-ben, amikor Megan Fox egy interjúban Hitlerhez hasonlította Michael Bay rendezőt, és ezért repült a Transformers sorozatból, helyette Rosie Huntington-Whiteley játszott a harmadik részben. Azóta olyan hírek szállongtak, hogy Bay nem is haragszik a színésznőre, aztán erre bizonyíték is született, mert ő a producere a Tini nindzsa teknőcöknek, aminek Fox a női főszereplője. Nos, a színésznő immáron maga is elismeri, hogy a háborúnak vége. Az Entertainment Weeklynek adott interjújában kedvesnek és szeretetreméltónak nevezi Bayt, ami döntő fordulatot jelent a hitlerezéshez képest. “Ő volt az egyik legkedvesebb ember, akivel ebben a filmben dolgoztam – mondja Fox az interjúban. – Mindig is nagyon szerettem Michaelt. Megvoltak a magunk csatái, de ha nagyon nyíltan beszéltem is a köztünk lévő problémákról, utána mindig hozzátettem, hogy különösen kötődöm hozzá. Nagyon sebezhető tud lenni, és roppant szimpatikus és szerethető.”
Michael Bay egyébként a hitleres botrány után azt mondta, hogy nem sértődött meg, mert Megan már csak ilyen. Pletykák szerint nem is Bay borult ki Fox hasonlata miatt, hanem a Transformers-sorozat producere, Steven Spielberg, és ő rúgatta ki a színésznőt.
Megan Fox békülékeny nyilatkozata azzal is összefügghet, hogy nagyon elégedett lehet az új Tini nindzsa teknőcökkel, amelyben karaktere, April O’Neal riporter jóval fontosabb szerepet kap, mint a teknőcös filmekben és sorozatokban eddig bármikor.
(Transformers: Age of Extinction – hazai bemutató: 2014. június 26.)
(Teenage Mutant Ninja Turtles – hazai bemutató: 2014. augusztus 28.) Olvasd tovább


Igazán nem akarom leírni Halle Berry, de igen messze került attól a ponttól, hogy nem csak ő, hanem mi is büszkék lehessünk színészi teljesítményére. Az elmúlt években mintha önként és dalolva indult volna el a lejtőn. Éppen ezért nem árt, ha tesz egy kis tévés kitérőt, hátha észhez tér és újra minőségi filmeket fog bevállalni, de az sem lenne probléma, ha érdekes és díjgyanús sorozatokra mondana igent.


A pornóipar előszeretettel “parodizálja” ki a sikerfilmeket, a történet nem számít, úgysem az a lényeg. Ha Avatar, akkor kékre mázolt “színészek” bújnak össze, ha Men in Black, akkor fekete öltönyös, napszemüveges személyek játszanak papás-mamást. A Hustler ezúttal Steven Spielberg klasszikusát, a Cápát vette elő és (nagy meglepetés) 3D-ben forgatta le a saját verzióját. Az effektek valószínűleg bénák lesznek, az aktorok első ránézésre direkt túljátsszák szerepüket, de úgysem ez lesz a lényeg.