A Magneto filmet David S. Goyer rendezi és a fiatal Eric Lensherr-ről fog szólni, ahogy felfedezi az erejét és barátságot kötött Charles Xavier-rel.
Folytatódik a Holtpont
A Vaskabátokban az akciófilm őrült rendőr folyton két filmet emleget az egyik a Bad Boys 2 a másik pedig a Holtpont. Sajnos a BB-t nem folytatják (még), de szintén sajnos a Holtpontot meg igen. Az 1991-ben bemutatott film valóban jó volt, de egy-két kivétellel eltekintve egy olyan filmet folytatni, amit már 17 éve bemutatattak hülyeség.
A második részt W. Peter Iliff írja, akinek az elsőhöz is köze volt. A rendező a mostanában nem túl sikeres Jan De Bont lesz.
A Holtpontban egy csapat rabolja ki a bankokat, a maszkjuk egykori elnököké volt. Az FBI úgy sejti, hogy a szörfösök között kell keresni a tetteseket, ezért az egyik ügynök (Keane Reeves) beépül közéjük.
A sztoriban ismét lesz szörfölés és Bush maszkos rablók.
Pókerarcok (Rounders, 1998)
A dolog lényege a következő, ha nem szúrod ki az első fél óra alatt, ki a balek az asztalnál, Te magad vagy a balek.

“A gatyádat” – mondja Terence Hill a Különben dühbe jövünk klasszikusban az ellenfelének póker közben. Ezer és egy filmben láthattunk rövid vagy hosszabb ideig tartó póker játszmákat, de kevés az a film, aminek a tényleges középpontjában maga a játék áll. A Ravasz, az agy és a két füstölgő puskacső egy-két jelenetében van szó pókerről, bár az egyik főszereplőt alaposan kifosztják azokban a menetekbne. A Maverick fő szála is a kártyáról szól, de ott inkább a poénok sokasága áll a középpontbban. Ha pedig pókeres alapfilmről beszélünk, akkor sokaknak elsőre a Pókerarcok ugorhat be, más jobb alkotás híján, amit több év után néztem meg ismét, miután a Tilt sorozatban csalódtam.
Uwe Boll a Grand Theft Auto-t akarja
“Grand Theft Auto would be super interesting for me, and I think I would actually be the right guy to do it, because my movies are all bloody and violent and I don’t have a problem with action scenes. But look, they will go, in the end, with a Michael Bay or a Brett Ratner, and it will be a PG-13 movie made for $150 million. I think it would be better to make a $30 million, very hard, brutal movie without compromising, but I’m not optimistic.”
Azaz röviden szerinte ő maga lenne a legmegfelelőbb személy arra, hogy elkészítse a GTA filmet. A filmjei elég véresek és erőszakosak, sőt még az akció jelenetekkel se volt baja soha. Michael Bay 150 millióból készítené el a filmet, ő pedig 30-ból kihozná.
A GTA megfilmesítéséről már pletyiztek pár hete, akkor Eminemet emlegették a főszerepre. Szerintem Boll-t elhajtják a játék közeléből is, a GTA 4-ből egy hét alatt 6 milliót adtak el, 500 millió dollárt hozott így. A sok millió rajongó nyílván inkább kocsiba pattan és elüti Bollt, ha még egyszer szóba hozza a témát.
Guy Ritchie is képregényfilmet rendez
Nagyon felkapott lett mostanság, hogy minden létező képregényből filmet akarnak készíteni. Ezúttal Guy Ritchie-t nézték ki a rendezői posztra, a producer Joel Silver.
A képregény 1959-ben kezdte meg pályafutását G.I. Combat néven, 1977-ben már elég népszerű volt, a címet pedig Sgt. Rock-ra változtatták. A főszereplő egy katona a fegyvereivel teremtett rendet (a galaxis helyett) a földi csatatéren.
Az őrmester kalandjaiból már a 80-as években szerettek volna filmet készíteni, a főszerepre Arnold Swchwarzenegger volt kinézve, de végül ebből nem lett semmi. Később Kiefer Sutherland neve is felmerült.
John Cox írja a forgatókönyvet, aki a Virulentsnek (ez is egy képregény) is írja a szkriptjét.
Koppintás: Street Racer

Akad néhány film, amelyet egyből dvd-re szánnak, de hogy valamennyire felfigyeljenek rá egy ismertebb film címet vesznek alapul, ezen változtatnak kicsit és így nevezik el az alkotást. Így született a 100 Million BC, a Transmorphers vagy akár az I am Omega.
Május 27.-én jön dvd-re a Street Racer, amely egyértelműen a Speed Racer címére hajaz, történetben meg a Halálos irambanra hasonlít. A sztori középpontjában az illegális versenyek, a gyorsulás áll.
Megan Fox a Jennifer’s Body forgatásán. Tyű :)
Az FHM összeállítása alapján Megan Fox a legdögösebb csaj. A Jennifer’s Body forgatásáról jött pár kép… hmm, yummie, ámbár bármely fősuli vagy gimi előtt elidőzve jobb csajokat láthatunk:)
Olvasd tovább
Boszorkánykard mozifilm
A Platinum Studios, Top Cow Productions és Arclight Films összefog, hogy közösen elkészítsék a Boszorkánykard (Witchblade) filmet.A sztori középpontjában egy ősi, drágakövekkel díszített kesztyű áll, amely a viselőjét hatalmas erővel ruházza fel. A Witchblade képregényből már 100 millió darabot adtak el világszerte, 21 nyelvre fordították le és 55 országban jelent meg. Még sorozat is készült belőle
Valószínűleg Ausztráliában kezdik forgatni a filmet, ha lesz forgatókönyv. Az egyik producer reméli, hogy még szeptemberben elkezdhetik a munkálatokat.
S. Darko plakát
Folytatódik a Donnie Darko, a második rész címe S. Darko lesz. Május 18-án állnak neki a forgatásnak, addig is már van egy plakát a filmhez.
.jpg)
Benicio Del Toro, mint ‘Che’ Guevara
Soderbergh mostanában csak az Ocean’s filmekkel tudott komolyabb sikereket elérni, nem tudom a közönséget mennyire fogja érdekelni majd a két, összesen 4 és fél órás film. Amerikában szerintem nem számíthat nagyobb összegekre.


Minden felrobban a pi….
Ebben a TV Spotban aztán robban minden, mint aminek kötelező. Bár mit is tehetnének, ha bekapnak egy bazookát vagy egy bombát. Szóval The Dark Knight TV Spot