0

Képek a Quaratine-ből

A Quaratine is egy remek, a spanyol [REC] amerikai feldolgozása. A történetben egy kétszemélyes forgatócsoport egy tűzoltó bázison ügyködik, mikor a lánglovagokat riasztják egy házhoz. A forgatócsoport velük tart, a házat azonban végül nem tudják elhagyni, mert karantén alá vonják. Szerintem a [REC] egy nagyon jó horror volt, nem hiszem, hogy az amerikaiak javítani tudnának rajta.

Olvasd tovább

2

Brett Ratner Superman terve

Eredetileg Bryan Singer rendezte volna az X-Men hármat, Brett Ratner pedig a Superman visszatért, ám a sors úgy hozta, hogy Singer a Superman rendezői székébe ülhetett bele, az X-Men-t viszont le akarták forgatni, így Ratner lépett Singer helyére. A Superman visszatér után sokféle pletyka volt hallható a piros köpenyes fickóról, legutóbb az, hogy a stúdió az egészet a Batman mintájára újra akarja kezdeni.

De mit is akart volt Ratner megvalósítani (a forgatókönyvet egyébként JJ Abrams írta)? Az ő elképzelésében a film fele a Krytonon játszódott volna ahol éppen polgárháború dúl és sokkal sötétebb lett volna, mint Singer verziója. Ratner reméli, hogy egy nap majd talán megvalósíthatja ezt a Superman elgondolást is.

De miről beszél Ratner? Krypton felrobbant nem? Vagy ha újraindulna a történet, akkor csak a film felénél kerülne Superman a Földre és addig nem lenne semmi szupererő, repkedés meg lézerszem?

0

Nicole Kidman és a nyolcadik csoda

Nicole Kidman lesz a főszereplője és a producere a The Eight Wonder kalandfilmnek. A részletek még nem ismertek, de a sztori középpontjában egy régészeti lelet áll, ami egy világot áthitdaló üldözést indít el. Az alkotók szeretnének egy karakterközpontú kincsvadász thrillert forgatni, amolyan Indiana Jones, Bourne és James Bond keverékének gondolták.

A forgatókönyvet Simon Kinberg írja majd, aminek ősszel fog neki Az ő nevéhez fűződik a Hipervándor, Mr. és Mrs. Smith, xXx 2 és az X-Men 3 forgatókönyve. Nicole Kidmannek elkéne már a csoda, hiszen az utóbbi időben filmjei sorra megbuktak.

1

Role Models előzetes

Sean William Scott és Paul Rudd a főszereplője a Role Models vígjátéknak. Energiaital árusító ügynököket alakítanak, akik végül a bíróságon kötnek ki, ahol közmunkára ítélik őket. A női főszereplő a kissé túlfoglalkoztatott Elizabeth Banks

2

xXx: Xander Cage halála

Két napja jött a hír, hogy Vin Diesel visszatér a xXx filmbe. A második részben azonban mondták, hogy Cage meghalt. A slasfilmen mondták, hogy a director’s cut dvd-n található egy kis videó, aminek a címe: xXx: The Death of Xander Cage. Na akkor ezt most kidobják a kukába a xXx: The Return of Xander Cage kedvéért?

0

Ben Affleck ismét rendez

Eredetileg Adrien Lyne rendezte volna a The Town filmet, de végül Ben Affleck kapta meg a lehetőséget, aki a Hideg nyomon után ismét ledirigálhat egy alkotás. Affleck a főszereplője is lesz az alkotásnak,  amely Chuck Hogan Prince of  Thieves regényén alapszik. A forgatókönyvet Peter Craig és Hogan írta, Affleck éppen most írja át a szkriptet.

A történet egy bűnözőről szól, aki bandájával új nagyszabású rabláson töri a fejét, mellesleg beleszeret egy korábban kirabolt banknak az igazgatónőjébe is. Akad itt még egy FBI ügynök, aki szeretné a rosszfiút nyakon csípni.

A filmet Bostonban forgatják majd, hasonló helyszínen, mint a Hideg nyomon esetében.

Affleck jelenleg az Extractban szerepel, amelyet Mike Judge rendez, így fog kinézni a filmben.

0

24: Redemption előzetes

 A 24:Redemption egy két órás film lesz, amelynek itt az előzetese. November 23.-án mutatják be, a hetedik évad pedig januárban indul. Kiefer Sutherland mellett feltűnik Robert Carlyle, Jon Voight és Gil Bellows is. A 24 sorozatot 7. évada még nem teljes, de most az alkotók leállnak egy kicsit, a 18. rész után, hogy még a hetedik évad végét jól összerakják és januárban indul is a sorozat

1

50 millió dolláros gázsi

Pár napja írtam már róla, hogy a Pókember negyedik és ötödik részét együtt fogják leforgatni, spórolás céljából. Tobey Maguire 50 millió dolláros gázsit kérne ezért, na meg a profiból is szeretné ha csurranna-cseppenne neki valami. A forgatás jövőre kezdődne és fél évig tart majd előreláthatóan. Sam Raimi szintén visszaülhet a rendezői székbe, ő vajon mennyit fog kérni? Na ennyit a költségcsökkentésről, már a második is 258 millióba került, a kettő együtt meg így lesz vagy 500 millió.

A folytatásokban Venom nem tér vissza, neki egy külön filmet szánnak. A Pókembernek új ellenfele lesz, ez pedig minden bizonnyal a Gyík lesz.

Nem tudom ki mennyire ismeri Hollywoodban a fizetéseket, de ott bizony egy sztár 20-25 milliót is elkér egy filmért, no meg persze részesedést is szeretne a filmek bevételéből. Először Jim Carrey kapta meg  a 20 milliót A kábelbarátért, azelőtt kb ennek a felét kapta egy-egy ismert név. Azóta már ez a fizetés alapnak számít a sztárok között. Schwarzenegger pl 30 millióért szerepelt volna a T3-ban, de aztán engedett pár milliót, míg Mel Gibson állítólag tényleg megkapta ezt az összeget a Halálos fegyver négyért. De jobban járnak, ha a bevételből részesednek. Bruce Willis a Hatodik érzék után kapott 60 milliót, Tom Cruise a Mission Impossible után 70-et. Jack Nicholson meg nem kért a Batmanért semmi, csak a részesedést, kapott is 60 milliót.