Vakációzók jönnek, náci zombik meg betámadnak. Röviden így lehetne összefoglalni a norvég Dead Snow történetét.

(Zárójelben írnám még ide, hogy a norvégok készítettek egy Kill Bill paródiát is, akit érdekel az előzetes, az kattintson IDE)
Vakációzók jönnek, náci zombik meg betámadnak. Röviden így lehetne összefoglalni a norvég Dead Snow történetét.

(Zárójelben írnám még ide, hogy a norvégok készítettek egy Kill Bill paródiát is, akit érdekel az előzetes, az kattintson IDE)
A történet egy elkényeztetett csivava lánykutyáról szól, aki Beverly Hillsben éldegél, de a gazdája Mexikóban elveszíti őt, de szerencsére segítőkre lel.
Raja Gosnell rendezte a filmet, akinek olyan filmeket köszönhettünk, mint a Reszkessetek betörők 3, Gagyi mami vagy a Scooby Doo. Nézzük kik is kölcsönözték a hangjukat az állatoknak: Drew Barrymore, Jamie Lee Curtis (ő rendes szereplő lesz), Andy Garcia, Salma Hayek, George Lopez, Cheech Marin, Paul Rodriguez, Placido Domingo, Edward James Olmos, Eddie “Piolin” Sotelo, Piper Perabo.
Bemutató pénteken, október 3.-án

A Failblogon láttam ezt a… hát mi is ez?… játék? Szóval a szülők a gyereküknek vehetnek Predator kezet, ami inkább kesztyű… aztán már a filmet is meg lehet velük nézetni esetleg:)

Csupó Gábor rendezésében készült a Jóska menni Amerika, Budapesten mutatják majd be először, október 30.-án (az előzetes erre tekinthető meg)


A filmet 2005. szeptember 17-én mutatták be Japánban, 2006-ban a Yokohama Fesztiválon pedig ketten is (legjobb színész és legjobb új színésznő) megkapták a Kinema Junpo- díjat. A film a The Kouga Ninja Scrolls adaptációja és természetesen ebből is készült anime Basilisk címmel, bár a film eltér egy picit tőle.

A Zsenikém sorozatként látott napvilágot 1965-ben, akkor még A balfácán címet viselte a magyar keresztségben, majd pedig 1989-ben film is készült belőle, 95-ben pedig ismét próbálkoztak még egy sorozattal, de míg a 60-as évekbeli széria 5 évadot is megélt ez már csak egyet tud felmutatni (azon belül is 7 részt). Ezek az alkotások a kémfilmeket és a bennük látott ügynököket figurázta ki, legfőképpen persze James Bondot. Hogy miért döntöttek úgy, hogy megint próbálkoznak egy produkcióval, mikor a film és a 95-ös sorozat is megbukott? Bátorság, elszántság és merészség kellett hozzá egy nagy adaggal, na meg egy valag pénz.
Brett Ratner neve mostanában elég sok projekt kapcsán felmerül. Pletykálták, hogy ő lehet majd a Conan rendezője, aztán ő maga beszélt arról, hogy konkrét elképzelése van egy lehetséges Superman produkcióval kapcsolatban, majd neve szintén szóba került a Guitar Hero játék megfilmesítésével (a játékról itt olvashattok bővebben). Mellesleg a God of Warból is ő készítheti el a filmváltozatot. Tehát nem fog unatkozni, de azért szóba hozta még Jokert is.
Elmondása szerint nagy rajongója Batmannak, gyerekként a Denevérember volt az ő hőse és féltékeny is Christopher Nolanra, hogy ő rendezhette meg a filmet, de szerinte igazán jó munkát végzett. Ám ezekben a sztorikban még annyi más általa kedvelt karakter található és ezernyi lehetőség van egy spin-off filmben, sok-sok gonosztevő és hős mászkál Batman világában.
Elsődlegesen Joker mozit rendezne meg, ahol bemutatná a figura lehetséges eredetét és Robert Downey Jr.-t tudná elképzelni a szerepre.
Ben Thomas (Will Smith) adóbehajtó, aki a múltban elkövetett vétkei miatt elhatározza, hogy segít 7 idegen emberen. Mikor találkozik Emilyvel (Rosario Dawson) beleszeret. Woody Harrelson egy vak zongoristát fog alakítani. Hmm, valakinek kinéz egy Oscar?
Seven Pounds előzetes
Nicole Kidman és Hugh Jackman főszereplésével készül az Australia Baz Luhrmann rendezésében. Lesz itt romantika bőven, de akció és kaland is várható. Luhrmann még nem okozott csalódást, a legutóbbi alkotása, a Moulin Rouge fenomenális volt.
Australia előzetes
Kevin Feige, a Marvel főnöke érdekes döntést hozott, azt szeretné, ha Kenneth Branagh rendezné a Thor mozifilmet a képregényük alapján, a tárgyalásokat már elkezdték vele.
Branagh nem igazán jártas a képregényfilmek világában, sőt még az akció terén se túlzottan. Első rendezése az V. Henrik volt, de ezután is szívesen nyúlt Shakespeare műveihez, ő dirigálta a Sok hűhó semmiért, a Lóvátett lovagok, az Ahogy tetszik és a Hamlet filmváltozata is. Akciót nem igazán dirigált még, 1992-ben készítette a Meghalsz újra filmet, ami inkább thriller volt. Szerepelt azért sci-fi akcióban, a Vadiúj vadnyugatban.
Legutóbb Mattgew Vaughn kezében volt a gyeplő elég sokáig, de aztán kiderült, hogy az ő elképzelése teljesen más, mint a Marvel stúdióé. Vaughn a mitológia Thort ültette volna vászonra, a Marvel pedig természetesen a saját képregényhősét akarta a vásznon látni, ezért Vaughn távozott (mellesleg az elképzelése 300 millióba került volna). A Marvelnek sietnie kell, hiszen 2010 június 10.-ére ki van tűzve a bemutató, aztán egy évre rá pedig érkeznek a Bosszú Angyalai, akik között ott van Thor is.
A forgatókönyvet Mark Protosevich írta, a történetben Thort arroganciája miatt Odin a Földre küldi, hogy megtanulja mi az az alázatosság.
Az első Halálos kitérő ha szóba kerül felrémlik azonnal nekem az, mikor a menekülő emberek ilyen jól zárható magaslesen bújnak el, aztán meg csodálkoznak, hogy kivágják alóluk. A másodikat még nem mutatták be Magyarországon. A harmadik felvonás pedig már közel, legalábbis az amcsi nép számára és azt is DVD-n adják ki. Janet Montgomery a főszereplő, az alábbi kép őt ábrázolja a filmből, eddig még hivatalosan ez az első kép az alkotásból. A történetben ezúttal egy fiatal csaj és néhány rabot terrorizálnak a csúnya mutáns emberek
