A most következő összeállítást a joblo követte el, hát íme a tavalyi év legdögösebb, legszebb színésznői.
Akinek a nevét 2008-ban ismerhettük meg: Amber Heard – Never Back Down és Ananánsz Expressz.

A most következő összeállítást a joblo követte el, hát íme a tavalyi év legdögösebb, legszebb színésznői.
Akinek a nevét 2008-ban ismerhettük meg: Amber Heard – Never Back Down és Ananánsz Expressz.


Joe (Nicolas Cage) profi, hidegvérű bérgyilkos, soha nem hagy nyomot maga után, jelenleg éppen megfáradt, elege van, de még egy utolsó megbízást elvállal mielőtt kilépni a képből. Bangokba utazik, ahol 4 embert kell eltennie láb alól.
Nem is tudom ki sajnáljak jobban: a Pang tesókat vagy Nicolas Cage-et. Inkább ez utóbbit kellene, hiszen a Pang tesók még hozzányúlnak valószínűleg pár dologhoz Hollywoodban, majd visszakullognak szépen a Távol-Keletre, ahol elismert várja őket,meg mégis nagy névnek számítanak arrafele. Cage viszont évek óta bukdácsol, botladozik, nem jut egyről a kettőre, készíthet bármit, drámát vagy lövöldözős filmeket.
Will Smithre alapozták a Hét élet reklámkampányát, úgy voltak vele az ő képével bármit el tudnak majd adni. Nos a film nem nyitott jól, de nem lesz bukás. Viszont teljesen ötlettelen a poszter, a vicces az, hogy Amerikában a plakáton elölről látható a színész-zenész, a távol-keletin pedig hátulról. Sokat gondolkozhattak rajta biztos miként nézzen ki a poszter.

Matt Shapiro készítette ezt a rövid zenés videót, amelyben 2008 filmjeiből láthatunk néhány másodpercet. A címe egyébként 2008: The Cinescape.
Március 24.-én érkezik Az átok harmadik része, de már csak dvd-n. Az első rész még nagy siker volt, a második kevésbé. Főszerepben Shawnee Smith (Fűrész). Előzetes erre.

Két hét múlva, azaz január 16-án mutatják be a My Bloody Valentine 3D horrort. Főszerepben Jensen Ackles, oldalán a jó nő pedig Jamie King. A sztori szerint Tom (Ackles) 10 év után tér vissza szülővárosában, ahol 22 embert ölt meg egy gyilkos Valentin napján. Tom hirtelen gyanúsított lesz és csak egyetlen ember tart ki mellette, egykori szerelme (King).

No és itt van még egy új Tv Spot is
2009 első napján az Entertainment Weekly képeket hozott le különféle filmekből, látható új kép a Wolverine-ből, a Terminatorból, a Public Enemies-ből is. Ide kattintva tekinthetőek meg ezek a fotók.



Nem esik messze a vak a botjától, az alma a fájától-tartja a mondás. David Lynch lánya, Jennifer is úgy döntött filmet készít és apu segítségével forgat egy kis thrillert.
Valahol az isten háta mögötti helyen gyilkosság történik, két FBI ügynök érkezik a helyszínre, hogy segítse a helyi rendőri erő munkáját. Az esethez kapcsolódóan három szemtanú áll rendelkezésre, a kihallgatás külön-külön zajlik, a beszámolók egyes pontokon összekapcsolódnak.
2009-ben a következő filmekre számíthatunk a mozikban
Mesék
Sci-fi
Romantikus filmek és vígjátékok
Fantasy-és képregényfilmek
Drámák
Horror
Akció és thriller
Magyar filmek
Boldogabb, jó filmekben gazdag új évet kívánok mindenkinek!
Holnap frissités nem várható, de “bármi megeshet, még a csiga is eleshet”! Jövőre annyit ígérhetek, hogy ugyanilyen mennyiségű frissítés lesz, mint amit megszokhattatok 2008-ban, tehát nem maradtok hírek, előzetesek nélkül.
Az ébredés után egy kis lencsét kajálok, majd 2009 első filmjét megtekintem. Először is A hegyek királya (látta már valaki, jó lesz a másnapos testemnek?) lesz terítéken, majd a Barbarella. Péntekre a Bangkok Dangerous van betervezve és valamikor az Esti mesékre is elmegyek és így év végén kedvet kaptam a Dredd bíróhoz is, szóval azt is megnézem.
Van már valakinek terve, hogy melyik filmet nézi meg 2009-ben először?
Holnap, az új év első napján 5 filmre mehetnek el a szilveszteri partyból felocsúdó filmbuzik.
Veszélyes Bangkok (Bangkok Dangerous): Nicolas Cage profi bérgyilkost alakít, az új feladatához Bangkokba kell utaznia. Cage akció területén megállja a helyét, nekem még a Next is tetszett, nem kizárt, hogy ez lesz az első film 2009-ben amit megnézek. Előzetes
Andrew Lloyd Webber bejelentette, hogy Az Operaház fantomja folytatása 2009 végén lesz látható. A Phantom: Love Never Dies 10 évvel játszódna az első felvonás után és a Fantom (aki életben maradt) a Coney Islandre költözött. A premier három különböző helyen lenne: New York-i Broadwayn, a londoni West Enden és Shanghaiban.
Webber nem mondott semmi a szereposztásról, tehát eddig még nem tudni ki lesz Fantom és Christine (aki szintén visszatér). A The Times of London úgy tudja, hogy Hugh Jackman és Gerard Butler az esélyesek között van. Jack O’Brien dirigálhatja a produkciót, ő készíthette az Alul semmi és a Hairspray színpadi változatát. A díszletekért pedig az ötszörös Tony-díjas Bob Crowley felel.
Ha sikeres lesz a színpadon minden esély megvan arra, hogy a vásznakon is láthassuk a Fantom visszatérését. A 2004-es filmben Butler alakította a Fantomot, minden esély megvan arra, hogy őt láthassuk a színpadon is, aztán esetleg a moziváltozatban.