Ha említeni kellene valami jó akciófilmet a 80-as évekből, a felsorolásban biztos benne lenne a Predator is. Még mai szemmel is kiváló szórakozást nyújt, a második rész pedig szintén volt olyan jó, mint az első (szerintem). A Predator körül még ma is van egy masszív rajongótábor, ezek az emberek az Alien fanatikusokkal együtt közösen fröcsögtek mindenféle rosszat az AvP két részére. Úgy látszik ez az út járhatatlan, egy harmadik AvP filmről susogtak egyszer-kétszer, ám nem tűnik úgy, hogy lesz belőle valami.
Viszont a Predator harmadik felvonásával kapcsolatban már évek óta lehet hallani ezt-azt. Egy 2006-os hír szerint Sylvester Stallonét nézték ki a főszerepre, majd ezek után Jon Cena nevét emlegették, a pankrátor-színész úgy nyilatkozott, hogy ha benne lenne, odatenné magát rendesen. Robert Rodriguez neve is felmerült már, hogy ő lehetne a Predator 3 rendezője.
Rodriguez a Troublemaker Studios-ban tartott sajtókonferenciát elmondta, hogy mely alkotásokat is fogja majd elkészíteni a közeli jövőben. A direktor a Predators produkciót is megemlítette. Ezek szerint nem egy, hanem több Ragadozó is lesz majd az alkotásban. A reboot története egy csapat kommandós körül forogna, akik Predatorokkal találják szemben magukat. De hogy mikor lesz ebből valami nem tudni, mivel Rodrigueznek vannak még más tervei is. Régóta halogatják a Machete akciót is, amely a Grindhouse ál-előzetese alapján készülne Danny Trejoval, ezt Ethan Maniquis-szal közösen hozná tető alá a rendező. Aztán szintén érkezik majd egyszer valamikor a Sin City 2, amelyet mindig emlegetnek, de soha nem történik semmi körülötte. Rodriguez tervei között szerepel még a Jetsons és a Nerveracker is.
John Davis producer anno azt mondta, ha a forgatókönyv elnyeri Schwarzenegger tetszését, akkor módot fog találni rá, hogy benne legyen a filmben.



Még 2007-ben jelentette be a Screen Gems, hogy remake-elné Sam Peckinpah egyik filmjét, aZ 1971-ben bemutatott Szalmakutyákat. Aztán néma csönd volt, már talán el is feledkezhetett mindenki erről, azonban ma plusz információk láttak napvilágot az új filmmel kapcsolatban.
Két film is készülőben van, amely Isaac Asimov művén fog alapulni. Az egyikről már hírt adtam korábban, ez az Alapítvány lenne, amit előreláthatólag Roland Emmerich fog megrendezni. A másik A halhatatlanság halála lesz. Hogy a filmben mi fog megvalósulni a könyvben leírtakhoz képest még nem tudni, mindenesetre a regény tartalma a következő:” A halhatatlanság halála az időutazás modern regénye. Isaac Asimov az atomkor olvasóinak új világot tár fel: nem a csillagok, nem az űrutazás felé vezető utat, hanem az egymás mellett létező különböző Valóságokat irányító Halhatatlanok világát. Ám a tökéletes Halhatatlanság létezése egyetlen hajszálon függ. Elég egyetlen elhatározás, egyetlen mozdulat és a tökéletes rend, a Halhatatlanok uralma mindörökre eltűnik. Kitől függ a Halhatatlanság léte vagy halála? Ki teheti meg azt az egyetlen végzetes mozdulatot? A világhírű tudós színes és lebilincselően fordulatos regényében korunk egyik legizgalmasabb problémáját feszegeti: az idő relativitását és a konkrét történelmi korhoz való kötöttség és felelősségérzet megnövekedését.”
Matthew Vaughn (Csillagpor) idén a Kick-Ass képregényfilmmel jelentkezik, a történet egy srácról szól, aki úgy válik hőssé, hogy nincsenek szuperképességei. Egy Hit Girl nevezetű figura is lesz benne, aki 11 éves. Az apja 4 éves kora óta edzi őt, képes arra, hogy egy perc alatt húsz embert elintézzen. Egy igazi bérgyilkosnő. Az apucit Nicolas Cage alakítja majd, akinek a beceneve Big Daddy.