Roland Emmerich profi abban, hogy miképp kell megtépázni a Földet, illetve veteránnak számít azon a téren hogyan kell egyes nagyobb városokat leamortizálni. A sváb Spielberg rendezte a 2012 katasztrófafilmet a Paramount égisze alatt és igen szépen muzsikált a produkció a kasszáknál, közel 770 milliót termelt az alkotás. A stúdió ezért keresett egy hasonló témájú forgatókönyvet, no nem éppen Hollywoodban, hanem Németországban leltek rá a nekik tetsző témára, a Tim Fehlbaum által papírra vetett szkriptet nagyon megkedvelték , ezért be is álltak a produkció háta mögé és a tervek szerint 2011-ben már be is mutatnák a filmet, a rendezői feladatokat Fehlbaum bízták. Elképzelhető, hogy Emmerichnek komoly vetélytársat kap a katasztrófa bizniszben?
A projekt a 2016: The End of Night címre hallgat, a történet szerint a Nap elviselhetetlen, forró napsugarai miatt a Föld lakhatatlan pusztasággá válik. Egy csapatnyi túlélő a hegyek felé veszi az irányt, hátha ott vizet és élelmet találnak.
A titánok harcát az utolsó pillanatokban konvertálták át 3D-be, az Avatar hiszti után mindenki több millió dolláros bevéli pluszt lát ebben a technikában. Azonban Louis Letterrier feldolgozása nem lett éppen a legjobb, többen arra panaszkodtak, hogy a film egyes helyein csak homályos foltok láthatóak.



Woody Allen általában a végsőkig titokban tart mindent készülő filmjeivel kapcsolatban. Most azonban úgy döntött felfed néhány információt. A következő filmjének címe Éjfél Párizsban (Midnight in Paris), mely egy romantikus vígjáték lesz. A filmben egy fiatal jegyespár utazik Párizsba és az út alatt az egész életük megváltozik. A filmben lesz legalább egy bizonytalankodó karakter. A főbb szerepekben Owen Wilson, Michael Sheen, Rachel McAdams, Marion Cotillard, Kathy Bates és Carla Bruni lesz látható. A forgatást nyáron kezdik Párizsban.
Nem olyan rég még arról lehetett hallani, hogy az MGM szénája nem áll valami jól és ezért a következő James Bond film előkészületei is leálltak, igaz nem véglegesen. Daniel Craig akkor még úgy nyilatkozott, hogy a jövő év elejére nem terveznek semmit, de bízik a készítőkben és várja a folytatást. Most viszont már azt pletykálják, hogy a sziklaarcú színész egyáltalán nem tér vissza Bond-filmbe és keresik az utódját. Sam Worthington neve merült fel, mint esélyes utód.