Az X-Men harmadik része után hiába vártunk a negyedik felvonásra, e helyett kaptunk egy enyhén szólva is közepes Wolverine filmet, idén pedig mozikba érkezik a First Class. Lesz egyáltalán X-Men 4? Lauren Shuler Donner producer mindenkit megnyugtatott, hogy igen. A Foxnak már előadták, hogy miképp képzelik el a folytatást és a stúdiónak tetszett az ötlet. Donner hozzátette, hogy a negyedik rész nyitva hagyott befejezése után lesz ötödik is. Reméljük erre nem kell éveket várni.
A Deadpool filmről ismét csak azt mondta, hogy sok köze nem lesz a Wolverine-ben feltűnt figurához, talán csak annyit, hogy ismét Ryan Reynolds kelti életre a szájmenésben szenvedő zsoldost. Leginkább a képregényhős humoros oldalára koncentráltak, ezért inkább egy vígjátékokban jártas rendezőt akarnak a film élére. A forgatókönyv elolvasása után pedig egyértelmű, hogy a produkció R kategóriás lesz. Látni fogjuk Reyndolst Deadpool jól ismert ruházatában és a színész arcát is elcsúfítják, hogy úgy nézzen ki, mint a képregényekben.
És ha már az X-ekről esett szó, az Empire-ban írtak a First Classról, a beszkennelt oldalakat láthatjátok alább.



Neil Gaiman a Digital Spy oldalnak árulta el, hogy az Amerikai istenek regényéből film fog készülni, a jogok már elkeltek és szeretne részt venni a produkció elkészítésében, tanácsival segítené a rendezőt.
A Kick-Ass képregényfilm nem aratott hatalmas sikert, csupán 96 millió dollárt hozott a mozikban, ám a nézők többségének tetszettek a látottak. A bemutató után felmerült a folytatás lehetősége, Mark Millar is azt állította, hogy 2011 nyarán körvonalazódni fog a második rész és Matthew Vaughn is visszaül a rendezői székbe. A forgatókönyvet Jane Goldman írta, neki köszönhető a Csillagpor (Stardust) és az X-Men előzményfilm szkriptje is. A hölgyet az AbsoulteRadio interjúvolta meg, mondandójának nem fognak örülni a második részre várók.
Ezen a hétvégén Az egy ropi naplója folytatása és az Álomháború mérte össze erejét. Pénteken még Zack Snyder filmje volt a jobb, de a három nap alatt végül alulmaradt és csak a második helyet sikerült megszereznie. 1 éve mutatták be az Egy ropi naplója filmváltozatát, ami 22,1 milliós víkend után 64 millióig vitte. A második felvonás valamivel jobban, 24,4 millió dollárral indított és azt hiszem nyugodtan belőhetjük a 66-67 millió dolláros végeredményt, ami a 21 milliós költségek mellett szépnek mondható.

Antoine Fuqua a Kiképzéssel (Training Day) szerzett hírnevet, ám azóta se sikerült olyan produkciót összehoznia, amely szép siker lett volna és a kritikusok a nézőkkel karöltve halmozták volna el dicsérő jelzőkkel. A rendező jelenleg a Tupac Shakur életrajzi produkciót tervezgeti és éppen a megfelelő főszereplőt próbálja megtalálni. Ezen kívül a Tang dinasztia idejére is el fog kalauzolni minket, ugyanis a 8 századi legendás kínai császári ágyasról, Yang Guifeiről fog filmet forgatni.