Szépen tejel a Transformers harmadik része, már csak e miatt sem gondolhatta senki, hogy a fejesek csak úgy lemondanak a folytatásról. Michael Bay elsétált a franchise környékéről és Shia LaBeouf sem akar visszatérni. Zavar ez valakit? Nélkülük is lehet további görgetni az Autobotok és az Álcák csatározását. Nem kellett sok idő hozzá, hogy Don Murphy producer megpendítse, hogy további részek várhatóak.
“Mire számíthattok? Nem gondolkodunk rebootban és nem hagyjuk csak úgy magukra a Transformereket. Nem nőnek fel és nem kérnek egyre több pénzt, mint Tobey Maguire. Most még fogalmam sincs, hogy mi fog történni a robotokkal, de egészen biztos vagyok benne, hogy egy újabb trilógiához látunk hozzá. És abban is biztos vagyok, hogy néhányan nem fogják kedvelni a folytatást, mert ezúttal sem lesz benne minden robot.”
Szerintetek ki alá kellene betolni a rendezői széket?