Többen kérdeztétek, mit kell csinálni:
– Regisztráljatok a gravatar.com-on. Pillanatok alatt megvan, nem kell semmit kitölteni, csak egy felhasználónevet választani (nem lényeges, h mit választotok, de érdemes rákattintani az ellenőrzésre, h szabad-e még az a user), és azt az emailt megadni, amivel itt is beléptek (regisztráltatok).
– Kaptok egy regisztrációs levelet, azzal beléptek a Gravatar-fiókotokba, ott a jobb felső menüből, az accountotok alól, kiválasztjátok a kép feltöltését. A kép azonnal szerkeszthetővé válik (ide-oda mozgatással, méretezéssel – ha szükséges – azonnal avatárt konvertáltok belőle).
– Ha bementek a “gravatárjaim kezelése” menübe, ott már látjátok is, hogy az elsődleges emailetekhez hozzárendelődött.
– Érdemes egyszer ki- és belépni az oldalunkra, mert az újbóli belépéskor fog frissülni az avatárotok. Elvileg az összes wordpress-blogon ez lesz az avatárotok.

Ismét egy Stephen King regénynek készülhet el a filmváltozata. Ezúttal a Mobil (Cell) költözik fel a vásznakra, a főszerepre John Cusack szerződött le, akinek ismerős King világa. Korábban az Állj mellém (Stand By Me) alkotásban játszhatott, majd az 1408 thrillerben aggódhatott az életéért.
Új-Zélandon nagyon örülnek, hogy Peter Jackson ott forgatta a Tolkien adaptációkat. Némileg felpezsdült az élet arrafelé és pénzügyi fronton is igen-igen pozitív változásokat eredményezett.
Ugyan miért jelenne meg egy animációs film előzetese Halloween idején? Nem néztek el semmit, az időzítés pont jó.

John F. Kennedy meggyilkolásával kapcsolatosan rengeteg összeesküvés-elmélet született, rengeteg írót ihletett meg az eset. Többek között Vincent Bugliosi-t, aki 1632 oldalt vetett papírra. Könyvéből Peter Landesman kanyarított forgatókönyvet, a Parkland címre hallgató produkciót is ő vezényelheti le, Tom Hanks producerként veszi ki a részét a munkálatokból.
Matthew Vaughn eddig nem ismertetett oknál fogva felállt az X-Men előzményfilm folytatásának a rendezői székéből. Nem hagyta teljesen magára a mutánsokat, a produceri teendőket továbbra is ellátja, de némileg rosszul érinthette a hír a franchise kedvelőit, hiszen Vaughn remek munkát végzett a First Class-szal.
Még a 80-as évek közepén mutatták be a Frászkarika (Fright Night) horror-vígjátékot, amiből tavaly a DreamWorks szállított le egy remake-et. A filmhez nagy reményeket fűztek, itthon is agyonreklámozták. Ám a produkció elhasalt és joggal gondolhattunk arra, hogy nem lesz repeta belőle.