10

Die Hard Music Video

No one dies harder than John McClane. Régi már, de még mindig jó. GuysNite csapat készített egy dalt McClane bá’-ról. A stúdió persze nem nézte ezt jó szemmel, de aztán mikor látták, hogy mekkora sikere van a számnak, felkérték őket, hogy a negyedik résszel egészítsék ki a dalt.

2

Filmes idézetek

 

Őrültség? Nem. Az lenne az őrültség, ha egy fél antiloppal a fejeden járkálnál az utcán, miközben azt mondogatnád: Én egy hörcsög vagyok! Én egy hörcsög vagyok!

Drágám, add az életed

 

Öreg vagyok én már ehhez

Halálos fegyver

9

Keresés

0bulvar

Minden kedves látogató! Felfigyeltem arra, hogy sokszor egy-egy keresés alkalmával olyan bulvárhírekre lennétek kíváncsiak, amiket itt eddig biztos nem közöltünk. Arra szeretnélek megkérni Titeket, hogy ha felmerül egy ilyen kérdés bennetek, és nem találjátok rá ezen az oldalon a választ, akkor írjatok egy kommentet ehhez a topic-hoz a kérdésetekkel, vagy esetleg egy emailt a nevemre kattintva. Utánanézünk és kitesszük az oldalra!

További jó olvasgatást!

Üdv, Miecs

0

Filmes idézetek

“Maga az a fajta vesztes, aki nem veszi észre, hogyha gyõzött!”

Alkonyattól pirkadatig

 

“-Aknát találtam!
– Milyen fajta?
– Ami robban, olyan.”

“-Kössetek vele egyezséget!
– Milyen egyességet?
– Megegyezős egyezséget”

Kelly hősei

3

Greyson

A Legend Has Fallen… Anno láttam ezt a “trailert” elég sokszor, és mint félig-meddig képregényrajongó néztem is nagyokat, hogy ez mikor lesz. Kiderült, hogy ez nem előzetes, csak egy kis lelkes csapat dobta össze, de szvsz marha jó. Itt van mindenki: Superman, Joker, Pingvin, Batgirl stb. stb.

0

Filmes idézetek

Ne fütyülj..Nem fütyülök…De fütyülsz én meg azt mondom, hogy ne fütyülj…Jó hát én nem fütyülök… fütyülsz bezdmeg és hazudsz..miért?… mert egy szar szemét szaralak vagy.Kivakarlak a geciböl, ugye?idehozlak akkor fűt-fát igérsz, igaz?Kivakartalak a geciből vagy nem vakartalak ki? te meg itt füttyögsz te barom? itt a nemzeti nagyjaink között? Ahol az ősök szelleme jár bazdmeg? Itt nem fogod felverni a csendet, bazdmeg én nem viszem el helyetted a balhét, érted? hát itt az én hátamon csattan minden, érted?.. Értem abszolút csak ne fogd már a nyakam tudod milyen érzékeny egyből föláll a faszom..Bete téma van innen…Jóvan… Mondom bete témavan.. Az most mi?..Az hogy kuss van…jaj-ja, jó..
Nekem lámpást adott kezembe az Úr Pesten

A jegyszedőnek az anyja egy malomtulajdonos kulák szeretője volt. Bevallotta.
A tanú