“Kék virág, piros tüske, kék virág, piros tüske, de jó lenne, ha nem lennék színvak.”
Shrek
“Táncoltál már az ördöggel sápadt holdfénynél?”
Batman
“Kék virág, piros tüske, kék virág, piros tüske, de jó lenne, ha nem lennék színvak.”
Shrek
“Táncoltál már az ördöggel sápadt holdfénynél?”
Batman
Nem szopik a liba! -Nem is jó az éhgyomorra!
Az utolsó cserkész
“Apu ökölbe szorított keze vagyok…”
Harcosok klubja
“Ezt most mondtam, vagy csak gondoltam?”
Félelem és reszketés Las Vegasban
“Az élet olyan mint egy doboz bon-bon…”
Forrest Gump
Arra gondoltam, hogy rendszeresen legyen filmes idézet.
Kétfajta ember van: akinek meg van töltve a pisztolya, és aki ás. Te ásol.
A Jó, a Rossz és a Csúf (1966)
Az oroszok már a spájzban vannak
A tizedes meg a többiek