Gus van Sant idén jelentkezik új filmjével. Bár hozzátartozik, hogy A fák tengere (The Sea of Trees) forgatása 2014-ben lezajlott és kezdetben még lehetett arról hallani, hogy a Matthew McConaughey, Ken Watanabe, Naomi Watts főszereplésével készült dráma talán díjesélyes lehet. Tavaly Cannes-ban le is adták, de a kritikák és általános vélemények szerint a végeredmény eléggé rossz. Majd meglátjuk.
Japánban található az Aokigahara erdőség, amit öngyilkosok erdejének hívnak. Az állatok előfordulása elég csekély ezen a helyen, éppen a síri csend miatt vált kedveltté azok körében, akik véget akarnak vetni életüknek.
Arthur Brennen (McConaughey) eléggé maga alatt van, éppen emiatt veszi az irányt a hírhedt Aokigahara felé és keresi a tökéletes helyet, ahol meghalhat. Találkozik Takumi Nakamurával, a japán férfi szintén elvesztett mindent, így útja ide vezetett. Megpróbálnak lelket verni egymásba, szeretnék a másikat lebeszélni arról, hogy véghezvigyék elhatározásukat.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.