Christopher Nolan megerősítette, hogy a The Dark Knight Rises első hat percét le fogják adni a Mission Impossible negyedik része előtt. Ugyanígy jártak el A sötét lovag esetében, akkor a Legenda vagyok bevételét dobta meg a Batman rajongók hada. A harmadik rész eleje Bane-t mutatja be. Mellesleg még a történet elején csúnyán megsérül és csak úgy tudja elviselni a szörnyű fájdalmat, ha egy bizonyos gázt lélegez be, ezért van szüksége a maszkra, ruhája alatt pedig hord két tartályt, ami tartalmazza a fájdalomcsillapító elegyet.




- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Úgy néz ki,hogy ez tényleg az utolsó rész lesz így. Azért remélem Batman a 8 év alatt nem punnyadt le nagyon 🙂
Ez nagyon király lesz, de az első hat perc gondolom csak Amerikára értendő. Vagy nem?
A ruhája alatt van a Venom anyag?
Hm…. még mindig jobb, mint hogy egy cső lógjon a karján, amit könnyedén le lehetne tépni (bár azzal nincs problémám)
Jó lenne ha Magyarhonban is leadnák ezt a 6 percet :/ (8 év bizony hosszú idő :))
Hát annyira azért nem tűnik rossz formában lévőnek batman bá! :’D
Bár nyilván 8 évig,ha mindenki a bőrére vadászott,lestrapálhatta magát rendesen…
Egyébként,ez a “nyugdíjas” batman téma már feltűnt egy híresebb történetszálban,csak akkor superman-el kellett megjátszania ferben,ha jól emlékszem,és kicsit már el is volt borulva agyilag.
Most nyilván superman nem lesz,viszont mentális problémákra gyanakodni lehet. 😀
nagyon várós a film. Az ellenfelek az előző 2 részben is királyok voltak.
Érdekes film van terítéken. Tom Hardy-n bukhat el esetleg , de szerintem tuti jó produktumot kapunk a vászonra. Én várom. 😀
Bane az idős Batman ifjú kori alakjának jelenkori sötét mása. Bane ugyanolyan eszes és jól képzett közelharcos mint Batman. Csak éppen hősünk már idősebb, összevertebb, “gyengébb”, így Bane alaposan meg fogja szorongatni. Hiszen Bane imádja összezúzni az ellenfeleit, és mivel fájdalomcsillapító gáza miatt nem érez fájdalmat, szinte megállíthatatlan.
Így már érthetőbb a felállás, és az, hogy miért lesz Bane méltó ellenfele Batmannek? 🙂
38 éves a legtöbb testépítő is. Ami Bane-t illeti: nálam már most van olyan jó főgonosz, mint Joker. Hogy jobb-e, azt még nem tudom. 🙂
@Gamma Leonis: “Bane az idős Batman ifjú kori alakjának jelenkori sötét mása.”
fakk, ezt el kellett olvasnom párszor, mire nagyjából sejtettem, hogy mire gondolsz. :D:D