9

Újabb képek a következő Batmanből az Empire-ből

Christopher Nolan megerősítette, hogy a The Dark Knight Rises első hat percét le fogják adni a Mission Impossible negyedik része előtt. Ugyanígy jártak el A sötét lovag esetében, akkor a Legenda vagyok bevételét dobta meg a Batman rajongók hada. A harmadik rész eleje Bane-t mutatja be. Mellesleg még a történet elején csúnyán megsérül és csak úgy tudja elviselni a szörnyű fájdalmat, ha egy bizonyos gázt lélegez be, ezért van szüksége a maszkra, ruhája alatt pedig hord két tartályt, ami tartalmazza a fájdalomcsillapító elegyet.

 

 

 

9 komment

  1. Úgy néz ki,hogy ez tényleg az utolsó rész lesz így. Azért remélem Batman a 8 év alatt nem punnyadt le nagyon 🙂

  2. A ruhája alatt van a Venom anyag?
    Hm…. még mindig jobb, mint hogy egy cső lógjon a karján, amit könnyedén le lehetne tépni (bár azzal nincs problémám)
    Jó lenne ha Magyarhonban is leadnák ezt a 6 percet :/ (8 év bizony hosszú idő :))

  3. Hát annyira azért nem tűnik rossz formában lévőnek batman bá! :’D

    Bár nyilván 8 évig,ha mindenki a bőrére vadászott,lestrapálhatta magát rendesen…

    Egyébként,ez a “nyugdíjas” batman téma már feltűnt egy híresebb történetszálban,csak akkor superman-el kellett megjátszania ferben,ha jól emlékszem,és kicsit már el is volt borulva agyilag.
    Most nyilván superman nem lesz,viszont mentális problémákra gyanakodni lehet. 😀

  4. Érdekes film van terítéken. Tom Hardy-n bukhat el esetleg , de szerintem tuti jó produktumot kapunk a vászonra. Én várom. 😀

  5. Bane az idős Batman ifjú kori alakjának jelenkori sötét mása. Bane ugyanolyan eszes és jól képzett közelharcos mint Batman. Csak éppen hősünk már idősebb, összevertebb, “gyengébb”, így Bane alaposan meg fogja szorongatni. Hiszen Bane imádja összezúzni az ellenfeleit, és mivel fájdalomcsillapító gáza miatt nem érez fájdalmat, szinte megállíthatatlan.
    Így már érthetőbb a felállás, és az, hogy miért lesz Bane méltó ellenfele Batmannek? 🙂

  6. 38 éves a legtöbb testépítő is. Ami Bane-t illeti: nálam már most van olyan jó főgonosz, mint Joker. Hogy jobb-e, azt még nem tudom. 🙂

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *