6

Még az idén elkezdhetik forgatni az Y, az utolsó férfit

y-the-last-man-movie.jpg

Matthew Federman és Stephen Scaia tették le az asztalra az Y, az utolsó férfi forgatókönyvét. A New Line Cinemánál nagyon elégedettek az elkészült írással és rendezőt keresnek a projekthez, hogy még idén elkezdődhessenek a forgatások. DJ Caruso-t emlegették a filmmel kapcsolatban, ám a rendező nemet mondott a felkérésre. Az Y, az utolsó férfi többszörös Eisner-, illetve Hugo-díj jelölt és nyertes képregénysorozat, melyet az amerikai Vertigo kiadó jelentetett meg 2002 szeptemberétől hatvan részen át. Brian K. Vaughan író és Pia Guerra rajzoló kiadványa Yorick Brown-ról és hímnemű csuklyásmajmáról szól, akik az Föld utolsó életben maradt hímnemű lényei emberek és állatok között egyaránt.

6 komment

  1. Kissé lerágott és egyáltalán nem saját ötletű csont. Elég, ha Merle Védett férfiaira, vagy Fellini A nők városára gondolunk… melyeknek volt is mondanivalójuk.
    Ebbe meg valószínűleg beépítenek majd jó kis amcsi szokás szerint némi úgy 70-90-es IQ-ra belőtt világmegmentést, elpusztítós főgonosz nőt, 130-as csöcsöket, aztán a végén a főszereplő spermájával telelőtt kommunista-szobor-optimizmussal a jövőbe néző hölgyseregletet.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *