1

Portman lesz a főszereplője a BYO vígjátéknak

0npNatalie Portman és Laura Moses közösen vetette papírra a BYO (Bring Your Own) forgatókönyvét, majd az elmúlt hetekben ezzel házaltak Hollywoodban. Végül két producernek is megtetszett az elgondolás és segíteni fogják a film megvalósulását, a szkript elolvasása után azt mondták, hogy ez a Superbad női verziója. Az alkotásban két huszonvalahány éves nőt láthatunk, akik szerencsétlenek a szerelemben. Úgy döntenek, hogy szerveznek egy bulit, ahol minden női meghívottnak egy agglegénnyel kell megjelennie. Portman fogja játszani az egyik főszerepet, a másik karakter megformálására Anne Hathawayt kérték fel, akit érdekelne a film.

Egy komment

  1. Én kedvelem Natalie-t; nem tudom, forgatókönyvírónak milyen, de ha játszik benne, az már eleve jó:)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *