Jó ideje szeretnék már megvalósítani a Menekülés New Yorkból feldolgozását (Escape from New York), Len Wiseman Brett Ratnernek adta át a rendezői széket, amibe később Breck Eisner csüccsenhetett bele. A szkriptet Allan Loeb írta, ami a stúdiónak teljes mértékben elnyerte a tetszését.
Eisner egy korábbi interjúban elárulta, hogy nagyon szívesen dolgozott együtt Timothy Olyphanttal A tébolyultak (The Crazies) remake-jén és ha rajta múlna, akkor azonnal rábízná Snake Plissken megformálását. A stúdió azonban máshogy gondolkodik, ők Jeremy Rennert szeretnék megnyerni a főszerepre és tettek is egy ajánlatot a mostanában felettébb elfoglalt színésznek. Renner nem siet a válasszal, még nem mondott semmit a fejeseknek. A forgatást 2011 elejére időzítették, ám ekkor Rennernek a Bosszú Angyalai forgatásán kell részt venni, ugyanis Sólyomszemet fogja eljátszani, bár azt nem tudni, hogy a karakter mennyit fog jelen lenni a filmben.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Miért kell ebből is remake-et csinálni… Lassan semmi új ötlet, csak feldolgozások orrvérzésig.