A DC és a Marvel gőzerővel dolgozik azon, hogy képregényhősei ne csak rajzolt formában, hanem a mozikban is feltűnjenek. Mindkét kiadónak megvan a maga szupercsapata és 2 éve George Miller láthatott volna hozzá az Igazság Ligája filmnek, ám a Warner a forgatás kezdete előtt néhány héttel behúzta a vészféket és a produkció parkolópályára került. Eközben a Marvelnél úgy látszik gond nélkül haladnak a Bosszú Angyalai előkészületei, elvileg már jövőre érkezett volna a film, ám rájöttek, hogy túl gyors a tempó és 2012-re tűzték ki a bemutatót.
Jon Favreau jelezte, hogy szívesen megrendezné, ám őt a Cowboys & Aliens köti le, Louis Letterrier is sokszor hangsúlyozta ha lehetne, akkor beleülne a rendezői székbe. A Marvel kiszemeltje azonban Joss Whedon, akivel már a végső tárgyalások folynak, úgy néz ki, hogy Whedon vezénylete alatt születik meg a Bosszú Angyalai, amelyben Vasember, Amerika Kapitány, Nick Fury és Thor lesz látható (talán még Fekete Özvegy és Sólyomszem is). Whedont leginkább a tévé közönsége ismerheti, ő volt a szülőatyja a Firefly sorozatnak, szintén a nevéhez fűződik az Angel, a Buffy és a Dollhouse széria is.
Úgy hírlik, hogy a csapat első nagy ellenfele Hulk lesz. Leterrier, a második Hulk film rendezője az IGN-nek elmondta, hogy a Bosszú Angyalai előtt biztosan nem jelenik lesz olyan produkció, ahol a karakter főszerepet fog játszani. Leterrier nagyon szeretné, ha lenne folytatása a Hulknak, ám szerinte most, hogy a Bosszú Angyalai hamarosan rendet tesznek a mozikban, nincs értelme még egy részt leforgatni, mert elvileg ha Bruce Banner átalakul és tombolni kezd, akkor otteremne néhány szuperhős, hogy megállítsa. Szerinte csak a Bosszú Angyalai után lenne értelme folytatást készíteni.
Egy pletyka a végére: Állítólag a Vasember 2 végén, a stáblista után feltűnik Thor és Amerika Kapitány. Az első rész végén Nick Furynak volt jelenése.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Ez eddig a nap legjobb híre:)
Whedon-t nagyon kedvelem, most megmutathatja, mit tud…
Na akkor mindenképpen meg fogom várni a stáblista végét 🙂 Amúgy jól hangzik, biztos hatalmas lesz ez a film.
Szerintem meg nem jó ötlet a Buffy és a Firefly atyjának kezébe adni egy ekkora filmet…
@Alex Mahone: öööö…miért is nem?
@Vészmadár: ez tényleg jó kérdés. én mondjuk, személy szerint egyik Whedon sorozatot sem néztem, de az mégis csak jelent valamit, hogy a fickó négy sorozatából három kultstátuszt kapott…
@Vészmadár: mert óriási gagyik, azért.
Egyébként mindig csak három hőst emlegetnek a filmmel kapcsolatban, Thor, Vasember, Amerika Kapitány, pedig még van néhány, amelyet be lehet hozni. Nem zavarna senkit, ha a Pókember vagy Wolverine is benne lenne.
@koimbra: Azért őket emlegetik, mert az alapítótagok Thor, Iron man, Hulk, H. Pym és Wasp voltak. Valamennyire szerintem próbálnak megmaradni az original sztori fonalánál. Captain America a 4. számban csatlakozik hozzájuk, így az ő személye valamennyire érthető. (Itt még 1963-64-et írunk)
Spider-man meg Wolverine csak 2005-ben tűnik fel, mint Avenger, úgyhogy ők azért elég messze állnak a képregény sztori szerint ettől a lehetőségtől. Hozzávehetjük ugye a Spider-man reboot-ot is, ami szintén meggátolta azt a minimális esélyt, hogy szerepeljen ebben akár a Pók akár Rozsi.
@JBuchananB: Ezt nagyjából tudom, de ha a Vasember végén ugrottak előre jó pár évtizedet a sztoriban, akkor esetleg itt is meg tudnak változtatni ezt-azt. És szerintem senki nem emelne kifogást:)
Nekem túl kevés ez a három…remélem az Özvegy meg Sólyomszem még benne lesz.
@koimbra: Azért ott lesz még Hulk is, mint negyedik. (Fury, mint 5., mondjuk ez vicces) Gondolom a film valahogy úgy fog kinézni, hogy Hulk miatt összeállnak, majd Hulk-al karöltve szétrúgják Loki s*ggét. Nem hinném, hogy 90-120 percig arról fog szólni a film, hogy Zöldikével lesznek elfoglalva.
@koimbra: Annyit fűznék hozzá, hogy én megint a reboot-al jövök. Mivel eddig nekem úgy tűnik, hogy ez azért nem egy Ultimate sztori,(az eredeti univerzum) az új pók meg most egy másikban fog játszódni ugye, így összehozni őket esélytelen. Ha lett volna Pók 4, szerintem akkor tuti bejátszották volna legrosszabb esetben is idővel. Ezzel az új felállással szerintem erre keresztet vethetünk. Wolvit meg lehet inkább az egyszer majd leforgatandó X4-re tartogatják.
@JBuchananB: No de Nick Fury néger, az Ultimate univerzumban is néger, míg az eredetiben fehér. Szóval kutyultak egy kicsit. No meg az új Pókember film is inkább az Ultimate univerzumra fog építeni.
De mondjuk annyiban pozitív, hogy nem akarják túlzsúfolni.
bőven elég lesz egyenlőre ennyi szereplő szerintem. Meg úgyis lesz egy rakat kisebbet cameozó hős valszeg civilben. Képregényfilmnél ez a szokás. Meglehet figyelni hogy Stan Lee hol lesz benne:)
(Szerintem ő a marvel univerzum filmes szemlélője:))
Meg, lehet figyelni (bocsi)
@Alex Mahone: Ja, akkor te meg csúnya vagy:) Ez is szubjektív, nem?
Megértem, hogy ha neked nem tetszettek, de a Firefly-t gagyinak bélyegezni erős…
@Alex Mahone: Ez a mi gagyi meg mi nem, azért elég szubjektív dolog.
Szerintem bőven nézhető volt a “Buffy” és “Angel” is, a “Firefly” nagyon jó volt, és a “Dollhouse” is belejött a 2. Évadra, bár kultstátuszt azért nem fog kapni szerintem.