Bár a színészeknél megszokott lehet a hízás-fogyás egy szerep kedvéért – lásd Renée Zellweger a Bridget Jones filmek kedvéért, vagy Tom Hanks a Számkivetett című filmért -, kicsit meglepődtem, mikor megláttam Jim Carrey-t egy friss képen.

Kb. 40-50 fontot (18-22 kilót) szedett fel a Sober Buddies(Józan haverok) című film kedvéért, illetve jókora szakállat is növesztett(július óta). A filmet a közeljövőben kezdik el forgatni, elvileg 2012-ben fogják bemutatni, és pletykák alapján Benicio Del Toro, valamint Paul Giamatti is fog szerepelni benne.

A film egy Curly nevű fejesről szól, aki elég keményen bulizik, és a bíróság kirendel mellé egy felügyelőt, aki egy fontos üzleti úton segít(ene) józan maradni, de a dolgok nem úgy alakulnak, ahogy eltervezték… Nos, szóval ez Sober Buddies sztorija, de nem ebben a filben fognak együtt játszani, hanem a The Three Stogges-ban. Bobby és Peter Farrelly lesz a rendező.
Ez a három színész elég érdekessé teszi a történetet, meglátjuk mi sül ki belőle.:)
- Egy kedvenc: Dakota Fanning - 2010. március 01.
- Képek a The Black Swan forgatásáról - 2009. december 09.
- Mary and Max - 2009. november 23.
- A csúf igazság (The Ugly Truth) - 2009. október 20.
- Jim Carrey és a kilók - 2009. október 06.
- Mai szülinapos: Amanda Peet - 2009. január 11.
Del Toro, Giamatti és Carrey egy filmben? Ebből csak jó sülhet ki! 🙂 És ahogy nézem Jim Carrey is komolyan veszi a szerepét.
Azért az durva, hogy Carrey 2012-ben már 50 éves lesz…
@Drakeamarth: Ja:) Kéne egy Ace Ventura már megint, mert azzal a kissráccal tönkrevágták az egészet, elég volt csak az előzetest megnézni.
javítanom kell, és eszküzémoá ezerrel!!!
A film címe, amiben Del Toro-val és Paul Giamatti-val fog együtt játszani Jim fiú, az a The Three Stooges című film lesz, és nem a Sober Buddies…bocsika…