Kisjátékfilm nyalánkságok a filmszemléről….
Xantus János – Etetés:
Majd 28 perces rövid film, de ez a 28 perc is velős. Igazából nekem annyira nem tetszett, de nem is mondanám hogy rossz film, olyan érdekes. Lúzer horgász csávó esete a hosszú combú csábító dominával, aki agyatlan (?), de legalább szép (csak hozzáfűzném, hogy szerintem nem szép arcú). De azért jó kérdés a végén, hogy most akkor ki etet(ett) kit?
“Beszélgetésbe elegyedett egy jóalakú pattanásos bölcsészlánnyal!”
George Paulson – Ászpóker
Félreértés ne essék, az úriember szabad fordításban Pálfi György. Bizony, ez a majd 14 perces film az új Pálfi művek egyike. Az HBO Holding Zrt. készítette az HBO számára, ezért a jól csengő nemzetközi név. Számomra inkább tanulság-filmnek hat.
Filmszemle: “Horn Béla sportpályafutása egy szerencsétlen balesetnek köszönhetően leáldozott. Új szenvedélye a póker, sajnálatos módon tehetsége semmiféle arányban sincs lelkesedésével. A kártya ráadásul rengeteg időt elvesz Béla feleségétől és gyermekeitől, akik ezt egyre inkább nehezményezik, ám felvirrad a póker-világbajnokság döntőjének napja…”
Hájos Zsolt: Panel
Sajnos ezt a filmet nem láttam még, de nagyon szeretném egyszer valahol megtekinteni. Igazából a trailer alapján jó kisjátékfilmnek tűnik.
Filmszemle: “Egy férfi és egy nő találkozik a sarki kiskocsmában. Nem túl derűlátóak.”
- Miecs filmklubja - 2010. február 25.
- Miecs filmklubja - 2010. február 10.
- II. Forgatókönyv börze (41. Magyar Filmszemlén) - 2010. február 10.
- Magyar Világhíradók… indul - 2009. november 05.
- Utószó és köszönet - 2009. október 29.
- Coco Chanel - 2009. október 29.
- Anime & HP - 2009. október 29.
- Szex és New York 2 - 2009. október 29.
- Szex és New York - 2009. október 29.
- Burkolt reklámok - 2009. október 29.
Ugye volt a szemlén? Élménybeszámoló lesz esetleg?:)
Hat, ahogy a kamera felele siklik a hosszucombu csabito csajon az elso filmben nekem rogton a Siro jatek ugrott be. A masodik anyag csak unalmas, a harmadik ‘trailerbol’ meg baromira nem derul ki semmi.
Megvannak az idei filmszemle dijai. En lattam a nyertes filmet, valoban nagyon jo! A filmszemlerol, a dijakrol, es a filmekrol bovebben itt lehet olvasni: http://www.filmtett.ro/hir/636
áháháháhááááááá! A legjobb forgatókönyvért a Mázli kapta… nah és kiíííírta??? Hát a forgatókönyvíró műhelymunka vezetőm.. a csoport vezetőm… a Bálint!!!