10

A Dinobotok benne lesznek a Transformers 4-ben

dinobotokA Joblo érdekes információkkal szolgált a Transformers 4-gyel kapcsolatosan, állításuk szerint megbízható személytől kapták a híreket.

Kiderült, hogy a Dinobotok is benne lesznek a következő részben, a rajongók által kedvelt Mogorvát sem hagyják ki. A dinoszaurusz kinézetű autobotokat Optimus “üzemeli be” a Lockdown nevű hajón, amely szintén alakváltó és működésképtelen robotokat szállít. Állítólag egy hong kong-i akció során Optimus Mogorván “lovagolva” száll harcba, míg Űrdongó Rohammal közösen csatázik. Korábban egyébként úgy hírlett, hogy a Dinobotok a harmadik részben is benne lesznek.

Olvasd tovább

0

Li Bingbing a Transformers 4-ben

bingbingKína nagy piac, muszáj nyitni a több, mint 1 milliárd lakosú ország felé. A Vasember 3 esetében a kínaiak néhány perccel többet kaptak és még az ország egyik szupersztárja, Li Bingbing is felbukkant a produkcióban. Luc Besson is sikeresen megnyitotta yüan pénzcsapot. Quentin Tarantino pedig még abba is belement, hogy a mogorva cenzorok megkurtítsák a Django elszabadul játékidejét.

A Transformers 4-be is kínai szponzorok szálltak be, ráadásul április elején bejelentették, hogy egy reality show-ban keresnek megfelelő személyeket egyes szerepekre, méghozzá 4 karakter volt kiadó. Most pedig jött a hír, hogy Li Bingbing is játszani fog a negyedik felvonásban, a színésznő a legutóbbi Resident Evil filmben Ada Wongot keltette életre.

3

Peltz a Transformers 4 3D-ben

Mivel Michael Bay betette Megan Foxt a Nindzsa Űrteknőcök közé, így joggal feltételezhettük, hogy esetleg valahogy visszahozza a Transformers 4-re is. Ma a rendező twitterén egy kérdésre válaszolva azt írta, hogy Fox nem tér vissza a franchise-ba, a női főszerepet Nicola Peltzre osztották. A fiatal színésznő most éppen a Bates Motel sorozatban játszik, de esetleg emlékezhettek még rá  katasztrofális Utolsó léghajlítóból is, ahol Katarát keltette életre. Remélhetőleg Bay ezúttal teljes egészében a robotokra fókuszál és minden más humán karakter háttérszereplő lesz. Mindenki ezt akarná, nem? A direktor azt is megerősítette, hogy 3D-ben forgatja le a negyedik részt.

 

5

Friss infó a Transformers 4-ről

Michael Bay éppen a Tini Nindzsa Teknőcök előkészületeit felügyeli és árgus szemekkel lesi a világhálót, hátha akad olyan vélemény vagy pletyka, amelyre tudna reagálni és meg tudja nyugtatni a rajongókat. Ideje nagyobb részét a Transformers 4 köti le, hiszen jövő nyárra el kell készülnie a folytatással és lassacskán be kell indulnia a munkálatoknak.

A történetről eddig nem sokat árultak el, annyit lehetett tudni, hogy négy évvel a harmadik felvonás után fog játszódni és Mark Wahlberg rohangálhat az Alakváltók között. Azonban néhány órája közzétettek egy sztoriféleséget is. Az Autobotok és az Álcák a Transformers 3 eseményei után elhagyták a Földet. Egy nagy befolyással bíró és zsenikből álló üzletemberek és tudósok szövetsége a hatalmas robotokat tanulmányozva a jelenlegi technológia határait feszegetik, olyan veszélyes területre tévednek, amelyet nem tudnak irányítani. Eközben egy ősi, rettenetes erővel bíró Transformer tart a Föld felé.

7

Jack Reynor a Transformers 4-ben

Az már kiderült, hogy Michael Bay képtelen elszakadni a Transformers franchise-tól. Mark Whalberg után az ír származású Jack Reynor kapott lehetőséget a filmben. “Jack egy ír kölyök, aki 30 dollárral a zsebében érkezett Amerikába. Tökös gyerek. Komolyan, ki csinál ilyet? Ez a gyerek nagyon jó üzlet. Mr. B. igazán elégedett lehet a választásával.” A női főszerep kiosztása még mindig várat magára. A Brenton Thwaites és a Nicola Peltz körüli pletykák még nem igazolódtak be, de nem is cáfolták meg őket.
Szokás szerint a negyedik résszel kapcsolatban is napvilágot láttak különböző nyilatkozatok, amik szerint nem rebootról van szó, hiszen a Chicago-i csata után négy évvel játszódik a történet. Valamint ez a rész teljesen olyan lesz, mintha egy új trilógia nyitódarabja lenne.

13

Unicron a Transformers 4-ben? *Update*

Mint ismeretes 2014-ben ismét összecsapnak az Autobotok és az Álcák. Az UnleashtheFanboy.com oldal állítása szerint megszerezte a Transformers 4 forgatókönyvét és ha már így alakult gyorsan meg is osztott néhány információt az olvasókkal. E szerint a cselekmény négy évvel a harmadik Transformers után játszódik és felbukkan benne a hatalmas Unicron is. Lesz jó néhány új Autobot, színre lép Primus, Vector Prime és néhány Dinobot. Visszatér Megatron, de testébe Galvatron költözött.

unicornis

 

Michael Bay rajta tartja a szemét a neten, valószínűleg pár óra múlva reagálni fog.

Ahogy lehetett sejteni Bay hallatott magáról, a következőt írta saját honlapján: Azt kell, hogy mondjam, hogy az interneten terjedő Transformers 4 forgatókönyvével kapcsolatos híresztelések egyáltalán nem igazak. Csupán két ember van ezen a világot, aki láthatta a még befejezetlen szkriptet, az egyik (Ehren) Kruger, a másik pedig jómagam. Ráadásul a forgatókönyvünk ezidáig csak 70 oldal.”

 

2

A TF4 eseményei négy évvel a harmadik rész után fognak játszódni

Szépen lassan kezdik csöpögtetni az információkat a Transformers 4-ről. Legutóbb megtudhattuk, hogy Mark Wahlberg lesz az egyik főszereplő, ma pedig kiderült, hogy a következő felvonás négy évvel Chicago leamortizálása után fog játszódni.

Bay egyúttal azt is hozzátette, hogy teljesen más irányba tereli a franchise-t és erősen azon vannak, hogy újszerűvé tegyék a következő  darabot. A forgatás tavasszal veszi kezdetét és 2014 június 27-én mutatják be.

Bay ígért és mondott már sok mindent. Még arra is képes volt, hogy lealázza a Transformers második részét a harmadik sikerének az érdekében. Sőt, azt is hangoztatta, hogy biztosan nem tér vissza a negyedikre…és tessék.

5

Wahlberg mégis benne lesz a Transformers 4-ben

Úgy két héttel ezelőtt felröppent a hír, hogy Mark Wahlberg lesz a Transformers 4 főszereplője. Pár órára rá jött is a cáfolat Michael Baytől, mondván, hogy ugyan a Pain and Gain után szeretne újra vele dolgozni, de egy teljesen más filmről beszélgettek.

Majd Bay közzétette, hogy végső soron annyira nem is hülye ötlet, szöget ütött a fejébe, hogy Wahlberg benne lehetne a következő Transformers filmbe. A rendező gyorsan lebeszélte a stúdióval az ötletet, ahol nem sokat morfondíroztak a dolgon, hiszen Wahlberg neve mostanság elég szépen hangzik. Tettek egy ajánlatot a színésznek, aki nem teketóriázott sokat és aláírta a szerződést.

Shia LaBeouf amúgy se térne vissza, helyette Wahlberg rohangálhat, belőle amúgy is ki lehet nézni, hogy egy-két Álcát lefut vagy két vállra fektet.

A film logója így fest