A Joblo érdekes információkkal szolgált a Transformers 4-gyel kapcsolatosan, állításuk szerint megbízható személytől kapták a híreket.
Kiderült, hogy a Dinobotok is benne lesznek a következő részben, a rajongók által kedvelt Mogorvát sem hagyják ki. A dinoszaurusz kinézetű autobotokat Optimus “üzemeli be” a Lockdown nevű hajón, amely szintén alakváltó és működésképtelen robotokat szállít. Állítólag egy hong kong-i akció során Optimus Mogorván “lovagolva” száll harcba, míg Űrdongó Rohammal közösen csatázik. Korábban egyébként úgy hírlett, hogy a Dinobotok a harmadik részben is benne lesznek.

Mivel Michael Bay betette Megan Foxt a Nindzsa Űrteknőcök közé, így joggal feltételezhettük, hogy esetleg valahogy visszahozza a Transformers 4-re is. Ma a rendező twitterén egy kérdésre válaszolva azt írta, hogy Fox nem tér vissza a franchise-ba, a női főszerepet Nicola Peltzre osztották. A fiatal színésznő most éppen a Bates Motel sorozatban játszik, de esetleg emlékezhettek még rá katasztrofális Utolsó léghajlítóból is, ahol Katarát keltette életre. Remélhetőleg Bay ezúttal teljes egészében a robotokra fókuszál és minden más humán karakter háttérszereplő lesz. Mindenki ezt akarná, nem? A direktor azt is megerősítette, hogy 3D-ben forgatja le a negyedik részt.
Michael Bay éppen a Tini Nindzsa Teknőcök előkészületeit felügyeli és árgus szemekkel lesi a világhálót, hátha akad olyan vélemény vagy pletyka, amelyre tudna reagálni és meg tudja nyugtatni a rajongókat. Ideje nagyobb részét a Transformers 4 köti le, hiszen jövő nyárra el kell készülnie a folytatással és lassacskán be kell indulnia a munkálatoknak.
Szépen lassan kezdik csöpögtetni az információkat a Transformers 4-ről. Legutóbb megtudhattuk, hogy Mark Wahlberg lesz az egyik főszereplő, ma pedig kiderült, hogy a következő felvonás négy évvel Chicago leamortizálása után fog játszódni.
