Reboot! Egy újabb magyarázkodás, hogy ezúttal minden sokkal jobb lesz. Michael Bay a második Transformers után beismerte, hogy elcseszte, tanult a hibákból és megéri majd beülni a harmadik felvonásra. De a stúdió és Bay is látta, hogy megint sok volt az elégedetlenkedő. Éppen ezért felötlött bennük, hogy kijátsszák a reboot kártyát. Ami jelen esetben nem azt jelenti, hogy mindent újrakezdenek, csak azt, hogy teljesen (vagyis nagyjából) új szereplőgárdát mutatnak be és az alakváltók is új külsőt kapnak, megváltoztatják a dizájnt. Ráadásul ha ez nem lenne elég (biztos, hogy nem!) még behozzák a rajongók által eléggé kedvelt Dinobotokat.
transformers 4
Újabb poszter a Transformers 4-nek
Hivatalos kép a Transformers 4-ből
Kidobtak egy hivatalos képet a netre a Transformers 4-ből. Nem igazán érthető, hogy miért nem a robotokat mutogatják, hiszen valószínűleg keveseket hoz lázba, hogy Mark Wahlberg lesz az egyik főszereplő (bár Shia LaBeouf hanyagolásának sokan örülhetnek). Egy szerelőt alakít, aki felfedez valamit, ami az Autobotokat, az Álcákat és a paranoiás kormányügynököket is érdekli. Lányát Nicola Peltz formálja meg, a barátját Jack Raynor alakítja.
Michael Bay a Transformers 4 forgatásán
Transformers 4 teaser poszter
Michael Bay visszatér az óriásrobotokhoz, ez kinek öröm, kinek bánat. Mindenesetre a Pain & Gain munkálatain annyira összehaverkodott Mark Wahlberggel, hogy őt tette meg főszereplőnek. Nem lesz Shia “Nononono” LaBeouf, se Megan Fox.
Lorenzo di Bonaventura egy interjúban megerősítette, hogy valóban felbukkannak a Dinobotok is, remélhetőleg nem úgy fognak viselkedni, mint a második felvonásban látott két idióta autobot.

Hivatalos kép a Transformers 4 forgatásáról
Szállingózott már néhány kép a Transformers 4 forgatásáról, de befutott az első hivatalos fotó. Ezen kívül úgy hírlik, hogy a Dinobotok valóban benne lesznek a filmben és Chicagban hamarosan hozzálátnak azon jelenetek felvételeihez, amelyekben “ők” is fel fognak tűnni.

A Transformers 4 forgatásáról
Robbanás, robbanás, robbanás. Az Autobotok nem gurulhatnak nyugodtan, mert valami biztos, hogy detonál a környéken.
És Mark Wahlberg egy ilyen izét viselt Olvasd tovább
A Transformers 4 forgatásáról
Néhány kép kerül ki a Transformers 4 forgatásáról, lekaptak néhány színészt és statisztát, de az egyik “legérdekesebb” dolog egy leharcolt kamion. Vajon Optimust láthatjuk? Vagy ő inkább Motormaster?
A Transformers 4 forgatásáról
Forog a Transformers 4, a hatalmas robotok mellett ismét rohangál néhány ember. Mark Wahlberg lesz az egyik főszereplő.
Újabb alakváltó: Vadászeb
Michael Bay egyesével fogja közzétenni a Transformers 4-ben feltűnő alakváltókat? Ezúttal Vadászeb járgány alakját láthatjátok. A többi,napokon-heteken belül megjelenő kép majd egy poszton belül lesz látható.

Űrdongó új járgány kinézete
Tegnap megtekinthettétek, hogy Optimus jármű alakban miképp fog kinézni Transformers 4-ben, most Űrdongóról is közzétettek egy képet.
A TF4-ben így fest majd Optimus járgány alakban
Michael Bay ugyan fél szemét rajta tartja a Tini Nindzsa Teknőcök rebooton, de ideje nagy részét a Transformers 4 előkészületei és az alakváltók átalakítása köti le. A rendező azt ígérte, hogy az új részre az összes robot átesik egy kis fazonigazításon. Közzé is tett egy képet Optimus új kinézetéről, de egyelőre csak a járgány alakját mutatta meg. Ezen túlmenően van itt még két Autobot is. Az egyik egy Bugatti Grand Sport Vitesse, a másik egy C7 Corvette Stingray alakot ölt fel. Nyilván ezek a gyártók fizettek a legtöbbet.





