3

Garfield és Webb is örülne, ha Pókember a Bosszúállók csapatának a tagja lehetne

pokemerSajnos a Pókember jogok a Sony-nál vannak, így egyelőre hiába is várunk arra, hogy a Hálószövő a Bosszúállók folytatásában Amerika Kapitány és Vasember oldalán szálljon harcba. Habár korábban lehetett arról hallani, hogy a Sony és a Marvel megpróbál dűlőre jutni, de más információ nem érkezett.

Miközben Andrew Garfield és Marc Webb A csodálatos Pókember 2-t promótálták megkérdezték tűluk, hogy ők benne lennének-e abban, hogy a Falmászó is csatlakozzon a Bosszúállók csapatához. Garfield azt felelte, hogy ő benne lenne, de szerinte mindenki boldog lenne, ha ez bekövetkezne.

Webb pedig képregényrajongóként úgy vélte, hogy nagyszerű lenne és mindenképpen támogatná az elképzelést, ha felvetnék neki. A direktor megemlítette, hogy úgy tudja, hogy  tényleg voltak próbálkozások, de sajnos ebben az üzletágban sok akadályt tudnak az ügyvédek és a jogi kérdések a megvalósulás útjába gördíteni.

0

Webb rendezheti a Cold Comfort thrillert

webbA harmadik Pókember film 2016-ban esedékes, ezt a részt szintén Marc Webb fog megrendezni. De a direktornak van más elkötelezettsége is, hiszen a Fox stúdióval kötött szerződése értelmében egy filmet kellene elkészítenie számukra. Csak úgy voltak engedték meg, hogy a Sonynál a Hálószövővel foglalkozzon, ha belemegy abba, hogy nem egy, hanem két alkotást dirigál le náluk. Webb és a Fox szépen megegyezett, korábban úgy volt, hogy az egyik filmje az Age of Rage posztapokaliptikus témával bíró alkotás lesz, ahol az összes felnőtt elhalálozik és a tinik próbálják kialakítani az új rendszert.

Nincs információ a tervezet állapotáról, de tény, hogy Webb bevállalta a Fox berkein belül formálódó Cold Comfort kémthrillert. A produkció egy meg nem nevezett visszavonult kém memoárja alapján készülhet. Egy amerikai civil áll a történet középpontjában, aki az FBI-jal összedolgozva próbált elkapni egy orosz hírszerzőt.

0

InterCom hírlevél

0intercom

A szuperhős segít! (12E)

A WWF, a világ legnagyobb civil természetvédelmi szervezete különleges segítségre talált: egyik legsikeresebb mozgalmuk, az Earth Hour, azaz „a Föld Órája” nagykövete idén a Pókember lesz!

Az idén március 29-én, szombaton sorra kerülő környezetvédelmi eseményt Pókember és az új A csodálatos Pókember 2. (The Amazing Spider-Man 2, hazai bemutató: május 1.) sztárjai: Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx és a filmet rendező Marc Webb népszerűsítik. Az Earth Hour Blue mozgalom célja, hogy minél több magánember, közösség és cég segítse a világ jövőjéért végzett, szuperhőshöz méltó munkát.

Pókember és társai segítségével madagaszkári családok újfajta, energiatakarékos tűzhelyhez juthatnak, a Fülöp-szigeteken élők környezeti ártalmaknak ellenálló üvegszálas csónakokat építhetnek, és átalakulhat a Dél-Afrikai Köztársaságban található Table Mountain Nemzeti Park. Marc Webb segítségével a veszélyeztetett indonéziai vadállatokat védő vadőrök kapnak jobb felszerelést.

Az Earth Hour (a Föld Órája) százmilliókat ér el: a világ 154 országának 7000 települése vesz részt benne valami módon.

– Ez az esemény több annál, mint hogy lekapcsoljuk egy órára a villanyt – mondta Jamie Foxx, aki az új Pókember legnagyobb ellenségét, Electrót alakítja. – Hanem azt bizonyítja, hogy van erőnk: nem szabad lebecsülni, hogy mi mindenre vagyunk képesek, ha összefogunk.

És hogy bizonyítsák, nemcsak beszélnek: A csodálatos Pókember 2. a gyártó Columbia Pictures történetének legkörnyezetvédőbb módon készült filmje lett.

0ehspm

Olvasd tovább