
A filmtörténelem legnagyobb buktái: D-TOX


1582-ben járunk a feudális Japánban. Samanosuke szamuráj egy csapattal megtámadja Nobunaga nagyurat, aki öngyilkosságot követ el. Nobunagát varázslók életre keltik, félig ember félig rovar formájában. Ezután rögtön két esemény is történik, mindkét esetben két lányt rabolnak el, az eslő támadásban sebezhetetlen harcosok, a másikban pedig félig pók nindzsák az elrablók. A csajokat Nobunaga venné feleségül, Samanosuke pedig visszatér, hogy végleg megölje a nagyurat. Azonban a harcban elesik, de ő is visszatér a halálból.

Sam Raimi mielőtt a Pókember 4-hez hozzáfogna (bár hagyná ott a jó öreg Hálószövőt) még levezényel egy alacsony költségvetésű horrort.
A film címe: Drag Me To Hell (Vontass a pokolba). Sam és tesója Ivan együtt írják a forgatókönyvet. Főszerepre Ellen Page volt esélyes, de ő egyeztetési problémák miatt kilépett. Utódját elég hamar megtalálták Alison Lohman személyében.
A történetről még csak annyit lehet tudni, hogy a főszereplőt (Lohman) természetfeletti átokkal sújtják. A forgatás március 17.-én kezdődik.

A Postalt május 23.-án mutatják be az USÁ-ban, egy napon az Indy 4-el. Mekkora verseny várható, Spielberg biztos izgul és talán már más időpontot néz ki inkább az Indiana Jones 4 premierjére:):)
Uwe Boll azt találta mondani, hogy május 23.-án megsemmisítő csapást fog mérni az Indiana Jones-ra a mozi pénztáraknál. Harrison Ford olyan öreg, mint egy nagypapa és az ideje lejárt és Spielberg is már egyre inkább ömlengősebb filmeket készít.
Hát mit mondjak, Boll már csak tudja.
(slashfilm)
Az első 3 és fél perc a filmből.
Íme itt a Starship Troopers harmadik részének plakátja. Nem mondhatni, hogy lenyűgöző, de minek erőltessék meg magukat, ha egyből dvd-re megy a film. Az előzetesért kattintsatok ide.

Tyson szerint leghitelesebben őt Jamie Foxx tudná megformálni, ezért már fel is vette a kapcsolatot az Oscar-díjas színésszel. Foxxnak nem ez lenne az első filmje, amiben híres embert formál meg, Ray Charlest is sikeresen alakította már (az Oscart is ennek köszönheti).
A kérdés csak az, hogy valaki fogja-e pénzelni ezt a filmet? Az Ali Michael Mann rendezésében és Will Smith főszereplésével csúnyán megbukott anno, pedig abban is egy híres boxlegenda, Muhammad Alinak az életét mutatták be. Az 105 millióba került, világszerte 87 milliót hozott a mozikban.

Az Elhagyott szobát pedig folytatják. Más szereplőgárda, a rendezői székbe pedig Eric Bross ülhet. A sztori állítólag ugyanaz lesz, mint az első részben. Jóhogy már azt nem mondják, hogy ez remake lesz.

Djimon Hounsou leszerződött egy trilógiához, ami állítólag képregényen alapul. Máris megindultak a találgatások, vajon kit fog életre kelteni.

A Marvel egyik fejese (aki az elkövetkezendő filmekért felel) jelentette be, hogy a Fekete Párduc is megy majd a nagyvászonra. John Singleton pedig at nyilatkozta, hogy érdekelné a film, Tim Story (a Fantasztikus Négyes rendezője) szerint Hounsou jó választás lenne Wakanda királyának. Mindazonáltal az imdb-n nem szerepel a Fekete Párduc.
Aha, na jó. Összeszedem a gondolataim. Az van, hogy mindig átérzem a filmet. És ez most baj. Mert annyi mindent írhatnék, de kell egy logikai sorrend. Nos, ha mégsem tűnne logikusnak, szóljatok, és nézzétek el, körülbelül olyan, mintha hadarnék. Azt meg nem szeretjük.