A Pókember után megint képregényfilmbe vág bele Tobey Maguire. Az Afterburn képregényt nézte ki magának Maguire, aminek a producere és talán a főszereplője is lesz.
Az Afterburn egy posztapokaliptikus világban játszódik, ahol a Föld nagy része elpusztult és olyan kincskeresőkről, kalandorokról szól, akik nagy suskáért vállalják a régi, értékes holmik felkutatását. A középpontban lévő csapatnak azonban meg kell küzdenie más kincskeresőkkel, mutánsokkal és kalózokkal.






Nem csak a Szállító kap harmadik részt, hanem folytatódik a Crank (Felpörgetve) is. Jason Statham is visszatér, ami elég érdekes, mivel az első első rész végén látványosan kizuhant egy heliopterből és keményen ütközött a járdával (nekem pl. biztos vérezne legalább az orrom egy ilyen eset után).