Érkezett néhány poszter a Bitch Slap filmhez. Jól mutatna néhány a szobám falán.
A Gonosz halottak újra eljönnek
A Comic Con-on sok plakát, előzetes tekinthető meg, sajnos ezek még nem elérhetőek jó minőségben. Szerintem nem csak én nézném a Wolverine előzetest, amiben ott van Gambit és Deadpool is.
Akadt néhány bejelentés is, Francis Lawrence elmondása szerint lesz Legenda vagyok folytatás és ő lesz a rendező, sőt álíltólag Will Smith-t is érdekli a második rész (de hogy?).
Sam Raimi is beszélt a Gonosz halottakról. Bejelentette, ha Ivan Raimi, a testvére ráér, akkor megírja a negyedik rész forgatókönyvét, ő pedig leforgatja azt. Visszatér Ash is, akit majd Bruce Campbell alakít ismét.
Az első három rész a horrorrajongók körében igazi kultnak számít. Az évek során sokat beszéltek egy esetleges remake-ről, amiben már nem lett volna benne Ash, sőt még egy Freddy vs. Jason vs. Ash film lehetséges elkészülte is felmerült.
Dean Koontz könyv megfilmesítés alatt
Dean Koontz főleg horrorokat ír, régebben pár helyen olvastam, hogy Stephen Kinghez hasonlították őt. Eleddig azonban nem nagy kapkodtak a filmesek Koontz könyvei után, olyan nagy hévvel, mint King művei után, bár néhányat azért megfilmesítettek.. A Comic-Con-on Koontz elmondta, hogy A Halottlátó (Odd Thomas) művéből mozifilm lesz. Elárulta, hogy már van főszereplője is a filmnek, akit nem nevezett meg, a forgatókönyvíró nevét sem árulta el, de a szkrptet tökéletesnek nevezte.
A könyv története: Odd Thomas egy békés amerikai kisvárosban éli hétköznapi, ugyanakkor nem mindennapi eseményekben bővelkedő életét. A 20 éves fiatalember ugyanis különösen erős hatodik érzékkel rendelkezik, amely lehetővé teszi számára, hogy lássa a világunkban rekedt holtak szellemét, és esetenként segítsen nekik továbblépni a következő világba. Mostanában azoban egyre több gonosz szellem is kószál a városka utcáin. Odd tudja, hogy valami hatalmas tragédia közeleg. A fiú minden erejét bevetve igyekszik megakadályozni a fenyegető mészárlást, de az idő egyre fogy…
A Halállátó 2003-ban jelent meg és volt még három folytatása, Koontz hét részt szeretne ebből összesen, tehát még hátra van három.
Legismertebb Dean Koontz könyvből készült film talán a Fantomok (Phantoms), amely Ben Affleck, Liev Schreiber és Rose McGowan főszereplésével készült 1998-ban (szerintem jó film volt).
Jelenet a Repo! horrormusicalből
Darren Lynn Bousman a Fűrész 2-3-4 rendezője készíti ezt a horrormusicalt, a Repo! The Genetic Operát. Főszereplők: Sarah Brightman, Anthony Head, Paris Hilton, Bill Moseley, Paul Sorvino, Alexa Vega és Kevin Ogilvie (képek a filmből). Íme egy jelenet a műből
Terminator 4 poszter
Ez még csak teaser poszter.

Készül az Underworld 3
Kate Beckinsale helyett Rhona Mitra a főszereplő, Len Wiseman helyett pedig Patrick Tatopoulos a rendező. Neki ez lesz a második rendezése, eddig főleg a speciális effekteket gyártotta olyan filmekhez, mint a Legenda vagyok, i.e. 10.000 vagy a Silent Hill. A harmadik rész egy előzményfilm lesz.



Frank Miller denevérembere
A Comic Con-on Zack Snyder (300, Watchmen) elmondta, hogy mennyire szerette Frank Miller The Dark Knight Returns képregényét. Szeretné, ha ebből film is készülhetne. Később Frank Miller azt mondta Snydernek: “You can do it anytime you want to Zack”… azaz bármikor megcsinálhatja, ha úgy gondolja.
Michael Uslan producer máris érdekli a lehetőség. A Batman: The Dark Knight Returns egy 4 részes képregény volt és 1986-ban jelenet meg és az egyik legismertebb képregénnyé vált.
A sztori a nem túl távoli jövőben játszódik (20 évvel). Gothamban a Mutants nevű banda terrorizálja a jónépet. Bruce Wayne már visszavonult a bűnüldözéstől, már 10 éve nem bújt a Batman jelmezbe, Jason Todd, a második Robin halála óta. Ráadásul Harvey Dent is visszatér a bűnözéshez, nem sikerült a rehabilitációja. A lakosság egy része szerint Batman lehetne a város megmentője.
Ha elkészülne a film, akkor két Batman film is futna párhuzamosan. Egyrészt a Christopher Nolan által feltámasztott Batman, amelynek jön majd a harmadik része és a Snyder féle verzió.
Laid to Rest előzetes
Egy nő koporsóban ébred emlékek nélkül. Nem tudja, hogy került oda, sem azt, hogy kicsoda is ő. Hamarosan rájön, hogy őt elrabolta egy háborodott sorozatgyilkos. Főszerepben: Bobbi Sue Luther, Kevin Gage, Lena Heady and Thomas Dekker.

4 perc a Star Wars: The Clone Wars-ból
A mozikban mutatják be az új Star Wars animációs sorozatából az első 3 részt, ebből látható most 4 perc.
Mutáns Krónikák (Mutant Chronicles)

Biztos sokan játszották már kalandjáték könyvekkel (megvan az összes Steve Jackson-Ian Livingstone), de szerepjátékok közelébe is kerülhetett már pár ember (mikor az egri koliban játszva gyíkemberek elől menekült kis csapatunk). A Mutant Chronicles is egy szerepjáték alapján készült, ennél többet nem is nagyon tudok róla, eleddig hallani sem hallottam semmit felőle.
A jégkorszak végén egy gép érkezett a Földre, az űrből érkezett, egyetlen célja az volt, hogy mutánssá változtassa az embereket. Egy Nagh Tahn nevezetű harcos összefogta a törzseket és a gépet elzárták a föld alá. Egy rend őrzi a szerkezettel kapcsolatos információkat a hegyekben.
Az omega ember (The Omega Man, 1971)

1954-ben adták ki Richard Matheson I am Legend regényét, amelyet először 1964-ben filmesítettek, majd 1971-ben is készült egy produkció a Matheson művéből Charlton Heston főszereplésével.
A bosszúnak neve van
Egy kis vérgőzős akció kemény muzsikára, Thomas Jane helyett Ray Stevenson osztja a golyókat és poszter is van.
