A törvény gyilkosa szinkronizált előzetes
A mai naptól mi is láthatjuk a mozikban A törvény gyilkosát, amelyben két filmlegenda, Al Pacino és Robert De Niro játszik együtt. Ők ketten egy sorozatgyilkossági ügyet próbálnak felderíteni.
Megnéztem ma, ha azt mondom, hogy csalódás, akkor még finoman fogalmaztam.
A francia felügyelő a pápa ruhájába is belebújik
2009 februárjában jön a Rózsaszín párduc második része Steve Martinal a főszerepben. A felügyelőnek ezúttal a világ legnagyobb tolvaját kellene lefülelnie. A teaser után itt a trailer is.
Heti néznivaló
Ma 6 új filmet és 2 animét mutatnak be a magyar mozik.
Ausztrália (Australia): Baz Luhramnn története a második világháború alatt játszódik, Nicole Kidman és Hugh Jackman romantikázik a 170 perc alatt. Az idei év eddigi legnagyobb bukása pénzügyileg. El akartam rá menni, csak egy kicsit soknak találom a játékidőt, félek, hogy unalmas lesz. Képek / Előzetes
66. Golden Globe poszter
Január 11.-én lesz a 66. Golden Globe, ez pedig itt a hivatalos poszter. A jelölteket itt lehet megtekinteni.

Warner bebukta, a Foxnál a Watchmen film
Sokan várják a Watchment, valaki talán a napokat is számolja a bemutatóig, örülhet a jónép, hogy az egyik legjobb képregényt a vásznakon láthatja. Csakhogy a nagy boldogságra árnyékként vetül egy bírósági ügy. A Warner látott hozzá a forgatáshoz, azonban a 20th Century Fox szólt, hogy a jogok viszont náluk vannak és a bírósághoz fordult, ment a jogi csatározás. Elvileg januárban lett volna ítélet, tegnap azonban Gary A. Feess bíró döntésének az értelmében a Watchmen forgalmazása a Foxhoz került írta a slashfilm.

A Warnernek főhet a feje, elbukott egy 150 milliós filmet. Véleményem szerint a Fox sem hülye, hogy végül a Warner nélkül mutassa be a Watchment, mivel azért a jövőre is gondolni kell, sok stúdió néhány produkció elkészítésénel össze szokott fogni, a WB pedig mereven elutasíthat ezentúl minden Fox stúdióval kapcsolatos gondolatot. A rajongók szerintem tojnak arra, hogy ki fogja bemutatni az alkotást, ők látni szeretnék a filmet minél előbb, az előzetes hírek szerint nagyon jóra sikeredett, Kevin Smithnek volt szerencséje látni és áradozott róla. Korábban olyat is lehetett olvasni miszerint néhányan bojkottálni fogják a Fox soron következő filmjeit, így a stúdió esetleg eleshet valamennyi összegtől. Én hiszem, hogy a józan ész azért győzni fog és a két stúdió meg fog tudni egyezni.
Boldog, békés karácsonyt
.jpg)
Boldog, békés karácsonyt kívánok mindenkinek! Alább egy kis ünnepi videóösszeállítást láthattok: Terence Hill-Bud Spencer utolsó közös filmjének, a Bunyó karácsonyig zenéje, majd jön egy Tom és Jerry epizód, a filmtörténet leggonoszabbjai sem durvulnak a következő videóban, aztán a pingvinek is helyet kaptak a Madagaszkárból és Bill Nighy is énekel egyet nekünk (az Igazából szerelem filmben hangzott el).
Push poszter megint
Vannak emberek, akik speciális képességekkel rendelkeznek, egy titkos ügynökség ezeket a személyeket gyűjti össze, néhányukkal azonban meggyűlik a bajuk.

Transformers: Mac vs. Pc
Mióta bemutatták a Transformerst, elég sok reklámban látni átalakuló kocsikat kocsikat és egyéb dolgokat, a Knight Rider sorozatban is gond nélkül vesz fel K.I.T.T. más kinézetet. Na most két laptop alakul át, majd egymásnak esnek.
A Disney dobta a Narnia franchise-t
A Disney úgy tervezte, hogy megfilmesíti a Narnia könyvsorozatot, mikor sikeres lett a Narnia Krónikái – Az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény neki is láttak a folytatásnak, ami a Caspian herceg volt. Ez már Amerikában megbukott, az összbevétele is jócskán alulmúlta az első rész eredményét. Ennek ellenére zöld utat adtak a harmadik résznek, a Hajnlavándor útjának. Rendező is le volt zsírozva Michael Apted személyében és a régi szereplőgárda is visszatérhetett volna.
A stúdió azonban úgy határozott neki mégse kell a Narnia világa, kiszállt a produkcióból költségvetési és logisztikai okokra hivatkozva. A Walden Media ettől függetlenül továbbra is tervezi a következő felvonást, a Disney nélkül is megcsinálnák.
Az első rész 180 millióba került és összesen 745 millió dollárt hozott (Amerikában 292), a második pedig 200 millió dollárt emésztett fel és csak 141 milliót hagytak ott a nézők a kasszáknál Amerikában, világszinten összesen pedig 420 milliót.
Szerintem az első Narnia nagyon gyengére sikeredett, írtó rossz gyerekszínészeket sikerült összehozni, a második már jobb volt, a színészek is valamelyest javultak.
Bekmambetov és Burton közös animációja
Timur Bekmambetov (Wanted) és Tim Burton produceri felügyelete alatt készül a 9 animációs sci-fi. Shane Acker a rendező, aki 2005-ben készítette egy rövidfilmet, ebből készül a hosszabb változat. A történet egy posztapokaliptikus világban játszódik, ahol az emberek már kihaltak. Elijah Wood adja a hangját a 9-eshez, Jennifer Connelly a heteshez, Martin Landau lesz a kettes.
State of Play trailer
Brad Pitt volt az esélyes a főszerepre, ám ő kilépett, nélküle is összejött a film. Russel Crowe, Ben Affleck, Rachel McAdamas, Jason Bateman, Helen Mirren, Robin Wright Penn adja a nevét ehhez a politika thrillerhez. Impozáns szereplőgárda, Crowe pedig ezúttal nem kövéren, hanem hosszú hajjal nyomja. A film a BBC minisorozata alapján készül Kevin Macdonald rendezésében.
